Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

21 maja zapraszamy na Dzień Otwarty!

13 maja 2016

Szukają Państwo ciekawych propozycji inwestycji w nieruchomości? A może rozglądają się Państwo za przestronnym, komfortowym mieszkaniem dla siebie lub całej swojej rodziny w zacisznym miejscu Warszawy? Pracownia Finansowa Nieruchomości ma przyjemność zaprosić wszystkich z Państwa  na Dzień Otwarty z okazji rozpoczęcia sprzedaży domów przy ul. Ostródzkiej 42, który odbędzie się w dniu 21 maja o godz. 11:00.

Mapa lokalizacyjna >>

Tę bardzo interesującą dochodową inwestycję, zlokalizowaną na zacisznym Targówku, tworzą nowoczesne szeregowe domy jednorodzinne. Każdy z nich posiada bardzo przestronny, słoneczny salon, kuchnię, 4 sypialnie oraz garaż.  Przyszli mieszkańcy domów będą mogli cieszyć się bardzo przestrzennym tarasem zlokalizowanym na szczycie mieszkania, którego ciekawym dodatkiem jest „ogródek zimowy”. Nie tylko uatrakcyjnia on architekturę budynku lecz rownież stanowi dodatkową strefę relaksu, z której mieszkańcy będą mogli korzystać przez cały rok – szczególnie w te jesienne, często szarobure dni.

Zdecydowanie są to domy dla osób oraz rodzin ceniących sobie komfort życia w miejscu zacisznym, z dala od miejskiego zgiełku. Stanowią one połączenie nowoczesności z elegancją. Po szczegóły dotyczących materiałów wykonania, wielkości powierzchni oraz innych przydatnych informacji zapraszamy pod ten link >> . Impreza otwarcia potrwa cały dzień – dla odwiedzających przewidzieliśmy również poczęstunek prosto z grilla.

Inwestorów zapraszamy do wspólnego budowania takich domów! Nasza propozycja to przystąpienie do biznesu poprzez nabycie udziałów w spółkach powołanych w celu budowy i sprzedaży nieruchomości. Stają się wtedy Państwo współwłaścicielami spółki i zarabiają Państwo jak deweloperzy jednak bez konieczności angażowania się w proces realizacji projektów. Osoby zainteresowane przystąpieniem do biznesu zapraszamy do zapoznania się z ofertą tutaj >>

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00