Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualna Oferta

Nadrzeczna / Łososiowa

Przy ul. Nadrzecznej róg ul. Łososiowej, na terenie ponad 940m2 działki powstanie 4 domy w zabudowie szeregowej, charakteryzujących się nowoczesną i elegancką architekturą.

Jest to nasz pierwszy projekt inwestycyjny w dzielnicy Mokotów, która uznawana jest za jedną z najlepiej skomunikowanych i najatrakcyjniejszych dzielnic Warszawy. W bezpośrednim otoczeniu nieruchomości przeważa zabudowa jednorodzinna oraz lokale usługowe, a przystanki autobusowe znajdują się w odległości zaledwie 350m od planowanej inwestycji. Dodatkowym atutem jest otoczenie zieleni i drzew, a także bliskość szkoły.

więcej informacji >>

Inwestycja O2

W ramach inwestycji realizowanej przy ul. Ostródzkiej 2 wybudowane zostaną 3 domy jednorodzinne, dwulokalowe, w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość będzie składała się łącznie z 12 lokali mieszkalnych. Projekt zakłada wybudowanie i sprzedaż lokali w ciągu 1,5 roku, oraz wypłatę zysku Inwestorom. Największym atutem nieruchomości jest wiele udogodnień dla ceniących sobie aktywny tryb życia, nowoczesnych, młodych ludzi m.in. bliskość stacji metra.

Pomysłowe zagospodarowanie działki pozwoli stworzyć zwartą, a jednocześnie funkcjonalną i atrakcyjną wizualnie konstrukcję, w pełni wykorzystującą możliwości jej zabudowy. Potencjał nowoczesnego projektu umożliwia przygotowanie propozycji inwestycyjnej z perspektywą wygenerowania atrakcyjnych zysków dla Inwestorów.

więcej informacji >>

Aktualności

Zobacz wszystkie
30 kwietnia 2020

Na początku tego roku firma CBRE przeprowadziła analizę zmian na polskim rynku nieruchomości. Do końca roku 2019 sytuacja ta była…

20 kwietnia 2020

Pandemia koronawirusa wybuchła zupełnie niespodziewanie. Działania związane z ograniczeniem liczby osób zarażonych doprowadziły do światowego kryzysu. Mimo to, poszczególne branże…

10 kwietnia 2020

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom proces budowy w inwestycjach deweloperskich trwa coraz krócej. Widać to w szczególności na przykładzie naszych warszawskich projektów….

25 marca 2020

Alarmujący stan środowiska sprawia, że wprowadza się stosowne zmiany w dosłownie każdym aspekcie naszego życia codziennego. Stopniowo pojawia się coraz…

23 czerwca godz. 20:00