Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Butikowe inwestycje w Warszawie zachwycają awangardową architekturą

7 października 2021

Butikowe inwestycje deweloperskie to takie, które charakteryzują się awangardową architekturą, wysokim standardem wykonania oraz najwyższą jakością materiałów. Deweloperzy coraz odważniej podchodzą do prestiżowych projektów architektonicznych, co widać również w realizowanych inwestycjach finansowanych przez Inwestorów Pracowni Finansowej.

Inwestycje w nieruchomości – projekt K36

Inwestycja, która jest realizowana przy ul. Kołowej 36 w Warszawie, to projekt budowy dwunastu lokali mieszkalnych, funkcjonalnie usytuowanych w jednym budynku wielorodzinnym. O butikowości stanowi tutaj awangardowa architektura, z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów.

Projekt jest już w trakcie budowy. We wrześniu zakończono prace elewacyjne na tej nieruchomości. Wykonano również część elewacji na nieruchomości sąsiadującej, celem podniesienia atrakcyjności wizualnych otoczenia bezpośrednio przylegającego do działki. W październiku realizowane są prace związane z wykonaniem tynków wewnętrznych oraz budową ogrodzenia.

Inwestycje w nieruchomości – projekt O2

Butikowa inwestycja O2 to nowoczesny projekt, który jest realizowany przy ul. Ostródzkiej 2 w Warszawie. W trzech domach w bliźniaczej zabudowie o wysokim standardzie wykończenia usytuowanych zostanie  12 lokali mieszkalnych.

Na inwestycji trwają intensywne prace budowlane. Z początkiem września kontynuowano wykonanie tynków wewnętrznych, posadzek wewnątrz domów oraz ogrodzenia gabionowego. W październiku realizowany będzie montaż przyłącza gazowego, a także rozpoczęto już prace związane z wykonaniem ocieplenia budynków wełną lamelową.

Inwestycje w nieruchomości – projekt Człuchowska

Nietypowa architektura sprawia, że inwestycja realizowana przy ul. Człuchowskiej w Warszawie również zaliczana jest do butikowych nieruchomości. W pobliżu stacji Szybkiej Kolei Miejskiej powstanie 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, charakteryzujących się typową dla naszego wykonawcy, funkcjonalną architekturą, która stanowi kluczowy czynnik sukcesu inwestycji.

Ta inwestycja także jest już w zaawansowanym stanie budowy. We wrześniu na terenie działki budowlanej kontynuowano prace związane z obróbkami attyk, ogniomurów oraz wykonaniem pokrycia dachów. Rozpoczęto także montaż instalacji elektrycznej oraz kontynuowano obróbki blacharskie na dachach i rozpoczęto montaż drzwi wejściowych.

Przedstawione butikowe inwestycje w nieruchomości zostały już sfinansowane w całości, a prognozowana stopa zwrotu wynosi w nich od ok. 15% do 22%. Zapisz się do newslettera, aby poznać dostępne projekty podczas kolejnego webinaru LIVE >>

Przeczytaj także

Inwestycja Człuchowska to projekt 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, gdzie prognozowana stopa zwrotu z inwestycji została oszacowana na poziomie 19,25%. Zgodnie z zakładanym planem w styczniu rozpoczęto przygotowanie placu do budowy i przystąpiono do realizacji działań. Projekt zostanie zrealizowany w charakterystycznej dla naszego wykonawcy nowoczesnej i eleganckiej architekturze, gdzie przeważa użycie wysokiej klasy, naturalnych materiałów. Nowym elementem są widowiskowe antresole – wysokie na 5m salony z całkowicie przeszklonymi ścianami zewnętrznymi.

Projekt Ostródzka IV etap O16D to inwestycja, która finansowana jest kapitałem inwestorów zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Jest to IV, ostatni etap projektu Ostródzka, zlokalizowanego na warszawskim Targówku, funkcjonującego na zasadzie prywatnego osiedla domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie. Intensywne prace wykonawcy pozwalają na zakończenie budowy i przygotowywanie już domów do sprzedaży.

Inwestorów dysponujących kapitałem od 1 miliona złotych Pracownia Finansowa zaprasza do kameralnych projektów inwestycji w nieruchomości VIP realizowanych w Grupie PF. W ten sposób powstają najpiękniejsze i najbardziej nowoczesne wille miejskie w Warszawie.

Domy Pokazowe, które realizowane są w wybranych inwestycjach przez Wykonawcę zbierają bardzo dobre opinie inwestorów oraz nabywców. Ich celem jest zwiększenie zainteresowania kupnem domu, ale też pokazanie funkcjonalności i możliwości zaaranżowania przestrzeni, co przyspiesza proces realizacji ostatniego etapu projektu inwestycyjnego.

24.10 godz. 20:00