Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Ceny nieruchomości w Łodzi utrzymują tendencję wzrostową – Inwestorzy mogą zarobić więcej

6 czerwca 2023

Z analizy rynku, o której informuje partner branżowy INWE, wynika, że średnia cena za metr kwadratowy w Łodzi po pierwszym kwartale roku utrzymuje trend wzrostowy. Ma to swoje odzwierciedlenie w zawieranych umowach sprzedaży domów w inwestycji Osiedle Beskidzkie. Tutaj nieruchomości sprzedawane są średnio po ponad 20 000 zł drożej niż w pierwotnym biznesplanie. Przy tym wśród najchętniej wybieranych lokalizacji niezmiennie na pierwszym miejscu plasuje się dzielnica Polesie, gdzie realizowana jest kolejna inwestycja.

W inwestycji Osiedle Beskidzkie, której finansowanie zostało już zakończone, trwa kampania marketingowa, powiększająca grono nabywców zainteresowanych domami. Klienci, którzy zakupili domy na osiedlu Beskidzkim mogą również liczyć na dedykowane promocje i usługi, specjalnie przygotowane dla nich przez OBI oraz Leroy Merlin w ramach pakietów powitalnych.

Na placu budowy dokonano odbiorów przewodów kominowych oraz kontynuowane są prace w ramach zagospodarowania terenu. 

Zobacz zdjęcia z inwestycji Osiedle Beskidzkie

Kolejni inwestorzy mają szansę zarobić na rynku deweloperskim w Łodzi, dołączając do finansowanego aktualnie projektu Apartamenty Polesie.  Inwestycja jest realizowana w dzielnicy, która odnotowuje największy popyt na nieruchomości ze wszystkich lokalizacji w Łodzi. Dodatkowym atutem projektu jest fakt, że jest on już w trakcie realizacji. 

Budowa wystartowała w kwietniu tego roku i od tamtej pory prace postępują w błyskawicznym tempie. W maju wykonano montaż kanalizacji podposadzkowej, wylano chudy beton oraz zakończono murowanie ścian poziomu pierwszego. W czerwcu na zaawansowanym etapie są już ściany poziomu drugiego. Aktualnie tempo prac wyprzedza o ponad miesiąc terminy, które przyjęto w harmonogramie.

Zobacz rzuty 3D z inwestycji Apartamenty Polesie

Sprawdź, jak dołączyć do inwestycji, realizowanej w najbardziej pożądanej dzielnicy w Łodzi!

Dowiedz się więcej podczas webinaru LIVE
REJESTRACJA>>>

Zarejestruj się już teraz a otrzymasz przypomnienie przez e-mail i SMS

Przeczytaj także

Branża nieruchomości mierzy się obecnie z wyzwaniami związanymi z rosnącą inflacją, wzrostem cen materiałów, a także dostępem do kredytów. Mimo to, zapotrzebowanie na rynku mieszkaniowym w Łodzi jest większe. Z czego to wynika? Zapytaliśmy Rafała Jujka – Prezesa JR Capital – partnera branżowego grupy INWE, realizującego inwestycje deweloperskie w Łodzi, do których można dołączyć z Pracownią Finansową.

Sposobów inwestowania na rynku nieruchomości jest już bardzo wiele. Inwestorzy wybierając odpowiedni dla siebie projekt biorą pod uwagę głównie prognozowaną stopę zwrotu z inwestycji, ale także horyzont inwestycyjny oraz próg wejścia. Zawsze jednak zależy im na bezpieczeństwie inwestycji. Dlatego inwestowanie na rynku deweloperskim w banki ziemi, staje się odpowiednią propozycją szczególnie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z inwestowaniem długoterminowym i chcą się przekonać o potencjale rynku nieruchomości.

Inwestorzy stoją przed dylematem – inwestować czy wstrzymywać kapitał? Na szali ważą się losy tracącej na wartości gotówki w dobie inflacji i obawy przed dalszym rozwojem sytuacji związanej z wojną na Ukrainie. W odniesieniu do obecnych realiów na rynku eksperci Pracowni Finansowej odpowiadali na pytania uczestników webinaru dotyczącego inwestowania w nieruchomości.

Inwestycja deweloperska SPARK to projekt realizowany przy ul. Krzesiwa 9 na warszawskim Zaciszu. W otoczeniu zieleni możemy już podziwiać zespół 7 pięknych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Proekologiczna postawa dewelopera z grupy INWE sprawiła, że okolica zazieleniła się jeszcze bardziej, dzięki zasadzonym przy drodze tujom.

24.10 godz. 20:00