Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Crowdfunding Mieszkaniowy

18 lipca 2016

O obecnych warunkach na rynku deweloperskim, sposobie radzenia sobie w dobie ogromnej konkurencji oraz o przyszłości w branży, w tym także o crowdfundingu nieruchomości – dla magazynu Przedsiębiorcy@eu – opowiedział Tomasz Kopiszka, Dyrektor Działu Sprzedaży w Pracowni Finansowej.

Istnieją pewne korzyści nadpodaży, która obecnie ma miejsce na rynku deweloperskim. Należą do nich przede wszystkim  atrakcyjne ceny działek, czasem nawet aż o 40% niższe w stosunku do ceny rynkowej. Pomimo iż nieruchomości mieszkaniowe powstają jak grzyby po deszczu to rynek stale rośnie – do Warszawy co roku napływają ogromne rzesze nowych mieszkańców. Jak ocenia Tomasz Kopiszka:

Odwracają się trendy w sprzedaży. Teraz proces pozyskania klienta trzeba zaczynać od dokładnego przyjrzenia się potrzebom klienta i wyjść im na przeciw

Klient staje się coraz bardziej wymagający a my musimy te wymagania spełnić, dbając o największe detale składające się na komfort mieszkania. Dziś ważna jest nie tylko lokalizacja nieruchomości, ale również wyjątkowa architektura, oszczędność użytkowania, jakość materiałów.

Na czym polega bezpieczeństwo naszych inwestycji w nieruchomości? Jak tłumaczy Tomasz, nasze projekty nie opierają się na instrumentach giełdowych – z nimi zawsze wiąże się ryzyko.

Wszystkie nasze inwestycje w Warszawie (budujemy także elektrownie wiatrowe) opierają się na realnej wartości, tzn. że każdy wiatrak czy dom ma swoją wartość odtworzeniową, realnie istnieje, można go zobaczyć, dotknąć, a w przypadku jakiegoś nieprzewidywalnego kryzysu, spieniężyć

Bez wątpienia, aby wyróżnić się na tle tak ogromnej konkurencji, trzeba być czujnym i zawsze myśleć o tym, w jaki sposób możemy się wyróżnić. Niezwykle istotna jest rzetelność i uczciwość. To, na co dziś zwraca się uwagę w biznesie to zrównoważony rozwój, ochrona środowiska oraz bezpieczeństwo.

Do przeczytania całego artykułu zapraszamy tutaj >> Już wkrótce będzie on również dostępny na naszej stronie wśród materiałów do pobrania.

Magazyn Przedsiębiorcy@eu, w którym ukazał się artykuł, jest aktualnie dostępny w większości Empików w Polsce!

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00