Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Crowdfunding Mieszkaniowy

18 lipca 2016

O obecnych warunkach na rynku deweloperskim, sposobie radzenia sobie w dobie ogromnej konkurencji oraz o przyszłości w branży, w tym także o crowdfundingu nieruchomości – dla magazynu Przedsiębiorcy@eu – opowiedział Tomasz Kopiszka, Dyrektor Działu Sprzedaży w Pracowni Finansowej.

Istnieją pewne korzyści nadpodaży, która obecnie ma miejsce na rynku deweloperskim. Należą do nich przede wszystkim  atrakcyjne ceny działek, czasem nawet aż o 40% niższe w stosunku do ceny rynkowej. Pomimo iż nieruchomości mieszkaniowe powstają jak grzyby po deszczu to rynek stale rośnie – do Warszawy co roku napływają ogromne rzesze nowych mieszkańców. Jak ocenia Tomasz Kopiszka:

Odwracają się trendy w sprzedaży. Teraz proces pozyskania klienta trzeba zaczynać od dokładnego przyjrzenia się potrzebom klienta i wyjść im na przeciw

Klient staje się coraz bardziej wymagający a my musimy te wymagania spełnić, dbając o największe detale składające się na komfort mieszkania. Dziś ważna jest nie tylko lokalizacja nieruchomości, ale również wyjątkowa architektura, oszczędność użytkowania, jakość materiałów.

Na czym polega bezpieczeństwo naszych inwestycji w nieruchomości? Jak tłumaczy Tomasz, nasze projekty nie opierają się na instrumentach giełdowych – z nimi zawsze wiąże się ryzyko.

Wszystkie nasze inwestycje (budujemy też elektrownie wiatrowe) opierają się na realnej wartości, tzn. że każdy wiatrak czy dom ma swoją wartość odtworzeniową, realnie istnieje, można go zobaczyć, dotknąć, a w przypadku jakiegoś nieprzewidywalnego kryzysu, spieniężyć

Bez wątpienia, aby wyróżnić się na tle tak ogromnej konkurencji, trzeba być czujnym i zawsze myśleć o tym, w jaki sposób możemy się wyróżnić. Niezwykle istotna jest rzetelność i uczciwość. To, na co dziś zwraca się uwagę w biznesie to zrównoważony rozwój, ochrona środowiska oraz bezpieczeństwo.

Do przeczytania całego artykułu zapraszamy tutaj >> Już wkrótce będzie on również dostępny na naszej stronie wśród materiałów do pobrania.

Magazyn Przedsiębiorcy@eu, w którym ukazał się artykuł, jest aktualnie dostępny w większości Empików w Polsce!

22 września godz. 20:00