Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Crowdfunding nieruchomości w Zakopanem – jak wygląda inwestowanie deweloperskie VIP

30 czerwca 2021

Inwestycje w nieruchomości z Pracownią Finansową cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Ogólnodostępne projekty deweloperskie niemalże niezwłocznie zapełniają się Inwestorami. Dodatkowo w portfolio pojawiają się co jakiś czas okazje inwestycyjne, czyli specjalne oferty VIP, na które czekają szczególnie osoby dysponujące większym kapitałem, deklarujące chęć dołączenia do wyjątkowych projektów.

W ramach inwestycji VIP realizowane są najbardziej wyszukane inwestycje w nieruchomości. Do zalet tego typu projektów zaliczamy m.in. kameralne grono Inwestorów z kapitałem od 1 miliona złotych lub możliwość finansowania indywidualnego całej inwestycji, udział w wypracowanym przez spółkę zysku, a także atrakcyjną stopę zwrotu na poziomie ok. 15-22% w skali projektu dla Inwestora.

Zgodnie z tymi zasadami i w oparciu o ideę jaką cechuje crowdfunding nieruchomości realizowana jest aktualnie inwestycja w Zakopanem. To już kolejna inwestycja z widokiem na Tatry w portfolio Grupy PF. Tym razem przy ul. Nędzy Kubińca, w pobliżu pierwszej zakopiańskiej inwestycji Grupy PF, wybudowane zostaną 2 domy o metrażu ok. 180 m2 każdy.

W maju na terenie inwestycji rozpoczęto organizację placu budowy. Zabezpieczono teren oraz wytyczono geodezyjnie umiejscowienie obiektów. Doprowadzono również gazociąg wraz z przyłączem gazu i przystąpiono do rozpoczęcia prac ziemnych, związanych z wykopem pod fundamenty. Ten proces umożliwił przystąpienie do zalania ław fundamentowych, a także murowanie i zbrojenie. Ułożono również instalację wodno-kanalizacyjną, podposadzkową oraz odwodnienia terenu.

Finansowanie tej inwestycji zostało już zakończone, a projekt VIP pozwoli kolejnym przedsiębiorcom na pomnażanie nadwyżek finansowych w oparciu o dochodowe inwestycje deweloperskie z Pracownią Finansową. O postępach w realizacji tego projektu Pracownia Finansowa informuje inwestorów na bieżąco, a poniżej przedstawiamy ostatnie zdjęcia z projektu.

Zainteresowanych dołączeniem do aktualnych inwestycji w nieruchomości zapraszamy na zapis do newslettera, aby uzyskać informacje o najbliższym webinarze LIVE >>

Przeczytaj także

Inwestycja Człuchowska to projekt 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, gdzie prognozowana stopa zwrotu z inwestycji została oszacowana na poziomie 19,25%. Zgodnie z zakładanym planem w styczniu rozpoczęto przygotowanie placu do budowy i przystąpiono do realizacji działań. Projekt zostanie zrealizowany w charakterystycznej dla naszego wykonawcy nowoczesnej i eleganckiej architekturze, gdzie przeważa użycie wysokiej klasy, naturalnych materiałów. Nowym elementem są widowiskowe antresole – wysokie na 5m salony z całkowicie przeszklonymi ścianami zewnętrznymi.

Projekt Ostródzka IV etap O16D to inwestycja, która finansowana jest kapitałem inwestorów zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Jest to IV, ostatni etap projektu Ostródzka, zlokalizowanego na warszawskim Targówku, funkcjonującego na zasadzie prywatnego osiedla domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie. Intensywne prace wykonawcy pozwalają na zakończenie budowy i przygotowywanie już domów do sprzedaży.

Inwestorów dysponujących kapitałem od 1 miliona złotych Pracownia Finansowa zaprasza do kameralnych projektów inwestycji w nieruchomości VIP realizowanych w Grupie PF. W ten sposób powstają najpiękniejsze i najbardziej nowoczesne wille miejskie w Warszawie.

Domy Pokazowe, które realizowane są w wybranych inwestycjach przez Wykonawcę zbierają bardzo dobre opinie inwestorów oraz nabywców. Ich celem jest zwiększenie zainteresowania kupnem domu, ale też pokazanie funkcjonalności i możliwości zaaranżowania przestrzeni, co przyspiesza proces realizacji ostatniego etapu projektu inwestycyjnego.

21.02 godz. 20:00