Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Dni Otwarte inwestycji przy ul. Karkonoszy

11 grudnia 2017

W weekend 9-10 grudnia rozpoczęła się sprzedaż nieruchomości przy ul. Karkonoszy, którą można była obejrzeć w trakcie Dni Otwartych.

Inwestycja przy ul. Karkonoszy to 4 segmenty o powierzchni wewnętrznej od 100m2 do 130m2. Całość wyróżnia się nowoczesną architekturą i funkcjonalnością. Każdy dom posiada ogródek i taras na dachu. Usytuowanie domów gwarantuje szybką i dogodną komunikację z centrum Warszawy oraz z pozostałymi dzielnicami miasta. Dużym atutem lokalizacji jest bliskość budowanej nowej stacji II linii metra Trocka i Zacisze oraz głównej arterii komunikacyjnej Targówka.

Kameralne domy szeregowe to doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku. Propozycja szczególnie polecana osobom marzącym o własnym domu z ogródkiem bez konieczności opuszczania miasta.

Standard domów dorównuje pozostałym, budowanym przez nas inwestycjom w okolicy. Duże przeszklenia, ergonomia wnętrza dotycząca każdego kierunku otwierania okien i drzwi, elewacje kamienne, barierki ze stali nierdzewnej – to tylko niektóre z cech charakteryzujących nasze nieruchomości inwestycyjne, które stawiają je na równi z apartamentowcami oraz rezydencjami o podwyższonym standardzie.

Przeczytaj także

Od teraz Klienci dołączający do projektów inwestycyjnych związanych z nieruchomościami mogą wpłacać kapitał w kryptowalucie BTC!

12 miesięcy to dla nieruchomości niezwykle szybko upływający czas pod znakiem zachodzących zmian. W przypadku inwestycji PFN prace również poszły naprzód, a w planach rysują się już kolejne projekty

Doświadczenie naszych ekspertów, sprawna komunikacja, a także systematyczne przekazywanie raportów okresowych sprawiają, że Inwestorzy chętnie przyłączają się do projektów inwestycyjnych

Patrząc wstecz i wspominając wydarzenia minionego roku, możemy z całą pewnością powiedzieć, że był to dla rynku nieruchomości okres bardzo intensywny

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00