Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Dynamiczne postępy w inwestycji na warszawskiej Białołęce

19 marca 2021

Białołęka jest jedną z najbardziej pożądanych przez deweloperów dzielnic Warszawy, dzięki niskim cenom gruntów. Równie chętnie wybierana jest przez nabywców poszukujących mieszkania w Warszawie w optymalnej cenie, biorących pod uwagę także atrakcyjność okolicy na danym terenie. Właśnie dlatego Białołęka została wybrana przez wykonawcę na kolejną dzielnicę do realizacji inwestycji.

Przy ulicy Kuszników powstaje obecnie 10 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, charakteryzujących się nowoczesną i elegancką architekturą. W styczniu zakończone zostały prace związane z przyłączeniem wody do budynków oraz rozpoczęto prace gazociągowe. W kolejnych miesiącach pierwszego kwartału 2021 roku wykonywane były prace związane z zagospodarowaniem terenu, takie jak m.in. podniesienie i utwardzenie terenu oraz rozpoczęcie wznoszenia ogrodzeń podziałowych pomiędzy ogródkami.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z postępu prac na inwestycji, której finansowanie zostało już zakończone. Zachęcamy do zapisu na newsletter, dzięki któremu można dowiedzieć o nowych, dochodowych projektach deweloperskich w pierwszej kolejności!

Przeczytaj także

Oprócz kwestii bezpiecznego inwestowania oraz prognozowanych zysków z inwestycji w nieruchomości, nasi Inwestorzy bardzo często pytają nas o ryzyko związane z liczbą działek budowlanych w Warszawie, które są zagospodarowywane w bardzo szybkim tempie i mogą się wreszcie wyczerpać. Tym razem odpowiada Małgorzata Rosiak, Investment Manager Pracowni Finansowej i udziela informacji m.in. na temat możliwości stolicy w obszarze działek budowlanych, czym są dobra rzadkie w inwestowaniu w nieruchomości i kiedy jest dobry moment na inwestycje deweloperskie.

W 2020 roku Pracownia Finansowa sfinansowała wszystkie projekty deweloperskie, które pojawiły się w portfolio inwestycyjnym. Pandemia koronawirusa nie zmniejszyła zainteresowania rynkiem nieruchomości. Dodatkowo w wyniku lockdownu nastąpiła ewolucja potrzeb mieszkaniowych obywateli, która przełożyła się na jeszcze większy popyt na przestrzennie i funkcjonalne domy z ogródkiem.

Grupa PF wkracza w Nowy Rok z sukcesem w postaci sfinansowanych wszystkich dostępnych projektów inwestycyjnych, ale także z satysfakcją z postępów w realizowanych inwestycjach. W nieruchomościach mieszkaniowych naprawdę dużo się działo w ostatnim czasie, dlatego przekazujemy bieżące informacje z projektów.

W związku z intensywną rozbudową banku ziemi pod kolejne inwestycje, podnosimy limit dostępnego finansowania PFN Capital o 2,5 mln. zł. Już teraz możesz dołączyć do projektu udzielając pożyczki spółce z gwarantowaną umową roczną stopą zwrotu z inwestycji.

24.10 godz. 20:00