Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Ekologia czynnikiem determinującym rozwój branży nieruchomości

25 marca 2020

Alarmujący stan środowiska sprawia, że wprowadza się stosowne zmiany w dosłownie każdym aspekcie naszego życia codziennego. Stopniowo pojawia się coraz więcej dyrektyw związanych także z budownictwem. Wyjaśniamy w jaki sposób crowdfunding udziałowy będzie kształtował ekologiczny rynek nieruchomości.

Rynek nieruchomości w obliczu globalnego ocieplenia

Ekologia oraz odpowiedzialne budownictwo są nie tylko modą, ale obowiązkiem. Coraz powszechniejsze stają się realizacje wykorzystujące energię solarną, naturalne materiały oraz ekologiczne rozwiązania architektoniczne (np. duże okna gwarantujące większy dostęp światła). Są dzięki temu bardziej przyjazne dla środowiska nie tylko w procesie budowy, ale także w codziennym użytkowaniu. Na te kwestie zwraca się uwagę nie tylko przy budynkach komercyjnych, ale też mieszkalnych. Rynek nieruchomości staje się bardziej ekologiczny, starając się spełnić nowe wymogi prawne, a także oczekiwania klientów.

Jak będzie kształtował się rynek nieruchomości w następnych latach?

Coraz więcej osób świadomie zmienia swój styl życia na bardziej ekologiczny. Jest to podyktowane nie tylko koniecznością większej dbałości o naturę, ale też modą. Młodzi ludzie szukają dla siebie mieszkań o dobrej lokalizacji (blisko natury, ale z dobrą komunikacją), nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych oraz ergonomicznym projekcie. Grupa Pracownia Finansowa tworzy dochodowe inwestycje, które obejmują budowę osiedli idealnie spełniających te wymagania. Uważnie obserwujemy polski rynek nieruchomości i odpowiadamy na potrzeby potencjalnych klientów. Nasze realizacje są budowane w nowoczesnym, ekologicznym stylu, z przewagą naturalnych materiałów, takich jak: kamień, drewno, stal nierdzewna czy szkło. Są nie tylko wygodne i przystępne cenowo, ale też niezwykle estetyczne. Z tego względu inwestycje w nieruchomości poprzez crowdfunding udziałowy, stają się atrakcyjnym pomysłem na osiąganie dochodu pasywnego i cieszą się dużym powodzeniem.

Dlaczego warto zaangażować się w crowdfunding udziałowy?

Inwestowanie w nieruchomości to w ostatnich latach jeden z najbezpieczeniejszych sposobów na lokowanie kapitału. Nie każdego stać jednak na zakup kilku mieszkań czy domów na wynajem, który zresztą wymaga sporego zaangażowania Inwestora. Grupa Pracownia Finansowa umożliwia nowoczesną metodę inwestycji – crowdfunding nieruchomości. W ten sposób można stać się pełnoprawnym członkiem spółki, z wkładem już od 200 tys. zł. To znacznie mniej niż obecnie kosztuje przeciętne mieszkanie. Po wykonaniu realizacji następuje wypłata zainwestowanych pieniądzy, wraz z atrakcyjnym udziałem w zysku. To niezwykle wygodny sposób na zysk pasywny dla osób poszukujących alternatywnych inwestycji.

Nasze realizacje spełniają oczekiwania potencjalnych klientów, wpisując się w ekologiczne trendy. Liczba ukończonych z sukcesem realizacji oraz wypłaconych zysków, jest bezpośrednim dowodem na to, iż realizowanie inwestycji z dbałością o naturę przez Grupę Pracownia Finansowa jest właściwym kierunkiem. Tworzymy nowoczesne, ekologiczne osiedla, które powstają z myslą o konkretnych użytkownikach, dlatego od wielu lat szybko znajdują one nabywców, generując atrakcyjny zysk dla Inwestorów.

Przeczytaj także

Użytkownicy aplikacji jako pierwsi otrzymują informacje o nowych projektach inwestycyjnych, do których można dołączyć, a także preferencyjnych warunkach przystąpienia do inwestycji, dostępnych wyłącznie dla wąskiego grona osób.

Do Warszawy sprowadza się wiele młodych ludzi z innych części Polski, a także z zagranicy. Ponieważ szukają tutaj pracy i stabilizacji, często decydują się na kupno własnego lokum. Z tego względu inwestycje w nieruchomości są świetnym sposobem na zabezpieczenie oraz pomnożenie kapitału. Przedstawiamy nasz nowy warszawski projekt – O2!

Statystyki jasno wykazują, że w Polsce powstaje coraz więcej mieszkań i domów jednorodzinnych. Wzrosty cen podstawowych mediów oraz produktów mają chwilowo spowolnić rozwój sektora budowlanego, ale nie przewiduje się żadnego załamania. Czy rynek mieszkaniowy w Polsce ma potencjał inwestycyjny? Analizujemy raport GUS!

Jak wykazują badania m.in. Głównego Urzędu Statystycznego, Polacy coraz chętniej kupują domy na własność. W jakich wnętrzach najchętniej chce się teraz mieszkać? Wyjaśniamy jakie inwestycje w nieruchomości są teraz najbardziej popularne.

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00