Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Funkcjonalność kluczem do sukcesu realizowanych inwestycji

31 lipca 2018

Ergonomia ponad wszystko – to myśl przewodnia, która charakteryzuje nasze realizacje. Nieruchomości powstające w ramach inwestycji Pracowni Finansowej mają służyć przede wszystkim użytkownikowi, dlatego są maksymalnie funkcjonalne.

Funkcjonalność stanowi w tym przypadku jeden z głównych czynników, któremu możemy zawdzięczać sukces szybkiego procesu zamykania poszczególnych projektów inwestycyjnych. Niedawno pisaliśmy o rekordowo szybkim znalezieniu nabywców na domy wybudowane w inwestycji przy ul. Lidzkiej. Nabywcy bardzo szybko są w stanie dostrzec potencjał nie tylko pięknej okolicy, ale także z miejsca wizualizować sobie zagospodarowanie przestrzeni domów. Każdy centymetr powierzchni powstał bowiem w konsultacji z ekspertami oceniającymi ergonomię funkcji użytkowej i bieżącej eksploatacji obiektów.

Inwestujemy w najbardziej ergonomiczne nieruchomości w Warszawie, posiadające harmonijkowe bramy, kamienne elewacje, drewniane, wysokie okna, ogródek, taras na dachu czy narożne okno w kuchni. Nietypowe elementy funkcjonalne to m.in. taka sama temperatura w garażu jak wewnątrz domu, a także sygnał TV nie tylko w każdym pomieszczeniu w domu, ale również w ogródku i na tarasie.

Zachęcamy do obejrzenia poniższych filmów, szczegółowo prezentujących elementy, które w znacznym stopniu podnoszą funkcjonalność inwestycji, a zainteresowanych otrzymaniem pełnej oferty inwestycyjnej do kontaktu tutaj >>

Przeczytaj także

W czerwcu i w lipcu Pracownia Finansowa realizuje wypłaty zysków z czterech projektów inwestycyjnych, a suma wypłat dochodzi do rekordowej kwoty!

Jedna z inwestycji deweloperskich realizowanych przy ul. Lidzkiej na Targówku Mieszkaniowym przez Pracownię Finansową znalazła nabywców w rekordowo szybkim czasie

Dziesiątego czerwca nastąpiło oficjalne otwarcie Domu Pokazowego, czyli całkowicie wykończonego segmentu w inwestycji zrealizowanej przy ul. Ostródzkiej.

Zgodnie z harmonogramem, w dniu 15 kwietnia wypłaciliśmy naszym Klientom kolejne zyski z dochodowych projektów deweloperskich w opcji Inwestor

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00