Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Gotowy projekt budowlany inwestycji na Białołęce

10 grudnia 2018

Niedawno informowaliśmy o nowej inwestycji, która dołączyła do naszego portfolio jako pierwszy projekt realizowany na warszawskiej Białołęce.

Dynamiczny rozwój Białołęki oraz planowane przez miasto nowe inwestycje w nieruchomości takie jak m.in. basen z torami pływackimi o długości 25m., centrum lokalne w zabytkowym budynku oraz nowe linie tramwajowe, które przełożą się na wzrost wartości mieszkań, już teraz wskazują na wysoki potencjał inwestycyjny tej lokalizacji.

Z przyjemnością dzielimy się zatem z Państwem wizualizacją budynku i tym samym informujemy o gotowym projekcie budowlanym, wkrótce możliwym do realizacji. W ramach inwestycji w Warszawie powstanie 10 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, charakteryzujących się nowoczesną i elegancką architekturą.

Projekt 'Kuszników’ został juz otwarty dla Inwestorów, a więcej informacji na temat tej inwestycji uzyskają Państwo tutaj: Inwestycje w nieruchomości na Białołęce

Przeczytaj także

Tym razem dzielimy się z Państwem wizualizacjami butikowego apartamentowca

Rozszerzamy portfolio projektów deweloperskich o kolejną dzielnicę Warszawy!

W czerwcu i w lipcu Pracownia Finansowa realizuje wypłaty zysków z czterech projektów inwestycyjnych, a suma wypłat dochodzi do rekordowej kwoty!

Inwestorom dysponującym kapitałem od 1 mln złotych umożliwiamy przystąpienie do inwestycji związanych z nieruchomościami w ramach specjalnych projektów VIP

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00