Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Inwestuj w niszowe nieruchomości – WEBINAR LIVE

17 marca 2023

Dołącz do najbliższego webinaru LIVE i dowiedz się więcej o inwestycji w luksusowe osiedle domów jednorodzinnych Apartamenty Polesie. Projekt realizowany jest w obrębie miasta Łodzi. Na 2024 rok planowane jest w inwestycji oddanie do użytku 8 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, w zabudowie bliźniaczej.

Dlaczego warto zainwestować?

  • Czekają nas wzrosty cen nieruchomości przez zmniejszenie podaży
  • Rośnie sprzedaż domów dzięki zwiększeniu dostępności kredytów
  • Niszowe nieruchomości, wykazują większą stabilność popytu
  • Rynek premium rośnie niezależnie od koniunktury
  • Nisza domów jednorodzinnych w mieście, nieobsługiwana przez masowych deweloperów jeszcze zyskała na wartości w wyniku pandemi Covid i rozpowszechnienia się pracy zdalnej
  • Łódź to jedno z najszybciej rozwijających się miast w kraju – jeden z głównych centrów outsourcingowych i logistycznych

Nowoczesne, ekologiczne rozwiązania obniżą koszty eksploatacji budynków, przez co podniosą ich atrakcyjność dla nabywców. Już obecnie domy z pierwszego łódzkiego osiedla sprzedają się w cenach wyższych od zakładanych, co podnosi prognozowaną stopę zwrotu aż od 2pp. – do 23,4% rocznie.

W styczniu 2023 łódzka dzielnica Polesie zanotowała najwyższy popyt na nieruchomości ze wszystkich dzielnic w Łodzi. Aż 40% wszystkich szukających nowego lokum brało pod uwagę tę lokalizację, czyli miejsce, gdzie finansowany jest aktualnie projekt Apartamenty Polesie z Pracownią Finansową.

Zapisz się na webinar na temat projektu Apartamenty Polesie, który poprowadzi Investment Manager Pracowni Finansowej Małgorzata Rosiak TUTAJ: REJESTRACJA >>

Przeczytaj także

Branża nieruchomości mierzy się obecnie z wyzwaniami związanymi z rosnącą inflacją, wzrostem cen materiałów, a także dostępem do kredytów. Mimo to, zapotrzebowanie na rynku mieszkaniowym w Łodzi jest większe. Z czego to wynika? Zapytaliśmy Rafała Jujka – Prezesa JR Capital – partnera branżowego grupy INWE, realizującego inwestycje deweloperskie w Łodzi, do których można dołączyć z Pracownią Finansową.

Sposobów inwestowania na rynku nieruchomości jest już bardzo wiele. Inwestorzy wybierając odpowiedni dla siebie projekt biorą pod uwagę głównie prognozowaną stopę zwrotu z inwestycji, ale także horyzont inwestycyjny oraz próg wejścia. Zawsze jednak zależy im na bezpieczeństwie inwestycji. Dlatego inwestowanie na rynku deweloperskim w banki ziemi, staje się odpowiednią propozycją szczególnie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z inwestowaniem długoterminowym i chcą się przekonać o potencjale rynku nieruchomości.

Inwestorzy stoją przed dylematem – inwestować czy wstrzymywać kapitał? Na szali ważą się losy tracącej na wartości gotówki w dobie inflacji i obawy przed dalszym rozwojem sytuacji związanej z wojną na Ukrainie. W odniesieniu do obecnych realiów na rynku eksperci Pracowni Finansowej odpowiadali na pytania uczestników webinaru dotyczącego inwestowania w nieruchomości.

Inwestycja deweloperska SPARK to projekt realizowany przy ul. Krzesiwa 9 na warszawskim Zaciszu. W otoczeniu zieleni możemy już podziwiać zespół 7 pięknych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Proekologiczna postawa dewelopera z grupy INWE sprawiła, że okolica zazieleniła się jeszcze bardziej, dzięki zasadzonym przy drodze tujom.

24.10 godz. 20:00