Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Inwestycja O2 jednym z najbardziej nowatorskich projektów

26 marca 2021

W ramach inwestycji O2 budowane są 3 domy jednorodzinne, dwulokalowe, w zabudowie bliźniaczej. Pomysłowe zagospodarowanie działki sprawia, że na Targówku powstaje nowoczesna, a jednocześnie funkcjonalna i atrakcyjna wizualnie konstrukcja. Niewątpliwie jest to jedna z najbardziej nowatorskich inwestycji mieszkaniowych w tej okolicy, posiadająca drogowy system komunikacyjny pod samymi budynkami i sprawiając tym samym wrażenie jakby budynki osadzone były w powietrzu.

Pierwszy kwartał tego roku upłynął wykonawcy pod znakiem aktywnych prac na budowie, skutkujących widocznymi postępami. W styczniu wybudowane zostały ściany działowe wewnątrz budynku, a w lutym nastąpiło ich murowanie. W marcu można było już zapoczątkować prace przygotowawcze do montażu stolarki otworowej.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z postępu prac na inwestycji oraz zachęcamy do zapisu na newsletter, dzięki któremu można dowiedzieć o nowych, dochodowych projektach deweloperskich w pierwszej kolejności!

Galeria

Przeczytaj także

W 2020 roku Pracownia Finansowa sfinansowała wszystkie projekty deweloperskie, które pojawiły się w portfolio inwestycyjnym. Pandemia koronawirusa nie zmniejszyła zainteresowania rynkiem nieruchomości. Dodatkowo w wyniku lockdownu nastąpiła ewolucja potrzeb mieszkaniowych obywateli, która przełożyła się na jeszcze większy popyt na przestrzennie i funkcjonalne domy z ogródkiem.

Grupa PF wkracza w Nowy Rok z sukcesem w postaci sfinansowanych wszystkich dostępnych projektów inwestycyjnych, ale także z satysfakcją z postępów w realizowanych inwestycjach. W nieruchomościach mieszkaniowych naprawdę dużo się działo w ostatnim czasie, dlatego przekazujemy bieżące informacje z projektów.

W związku z intensywną rozbudową banku ziemi pod kolejne inwestycje, podnosimy limit dostępnego finansowania PFN Capital o 2,5 mln. zł. Już teraz możesz dołączyć do projektu udzielając pożyczki spółce z gwarantowaną umową roczną stopą zwrotu z inwestycji.

Oprócz kwestii bezpiecznego inwestowania oraz prognozowanych zysków z inwestycji w nieruchomości, nasi Inwestorzy bardzo często pytają nas o ryzyko związane z liczbą działek budowlanych w Warszawie, które są zagospodarowywane w bardzo szybkim tempie i mogą się wreszcie wyczerpać. Tym razem odpowiada Małgorzata Rosiak, Investment Manager Pracowni Finansowej i udziela informacji m.in. na temat możliwości stolicy w obszarze działek budowlanych, czym są dobra rzadkie w inwestowaniu w nieruchomości i kiedy jest dobry moment na inwestycje deweloperskie.

24.10 godz. 20:00