Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Inwestycja O7 – nowoczesny kompleks mieszkalny na Targówku

30 września 2021

Najnowsza inwestycja deweloperska grupy INWE zostanie zrealizowana przy ul. Ostródzkiej 7 w Warszawie. Przy udziale Inwestorów Pracowni Finansowej wybudowanych zostanie 6 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W każdym znajdzie się od 10 do 13 pokoi. Dominować tutaj będą duże okna, przeszklenia, stal nierdzewna oraz niezwykle funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni.

Inwestycyjne parametry projektu

Poziom bezpieczeństwa: Wysoki
Prognozowana stopa zwrotu: 17%
Horyzont inwestycyjny: 17 mies.
Inwestuj od: 200 tys. zł.

Inwestycja została przygotowana z założeniem wybudowania i sprzedaży lokali w cenie umożliwiającej wypłatę atrakcyjnego zysku Inwestorom – Wspólnikom. Wieloletnie doświadczenie grupy kapitałowej, wiedza rynkowa oraz sukcesy poprzednich realizacji umożliwiają opiniowanie projektu jako pozwalającego wygenerować atrakcyjny zysk, dlatego dołączył do portfolio inwestycji deweloperskich Pracowni Finansowej, w branży uznawanej za jedną z najbezpieczniejszych form inwestowania ostatnich lat.

Zobacz poniższe wizualizacje inwestycji O7 i zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje o deweloperskich okazjach inwestycyjnych TUTAJ >>

Przeczytaj także

Inwestycja Człuchowska to projekt 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, gdzie prognozowana stopa zwrotu z inwestycji została oszacowana na poziomie 19,25%. Zgodnie z zakładanym planem w styczniu rozpoczęto przygotowanie placu do budowy i przystąpiono do realizacji działań. Projekt zostanie zrealizowany w charakterystycznej dla naszego wykonawcy nowoczesnej i eleganckiej architekturze, gdzie przeważa użycie wysokiej klasy, naturalnych materiałów. Nowym elementem są widowiskowe antresole – wysokie na 5m salony z całkowicie przeszklonymi ścianami zewnętrznymi.

Projekt Ostródzka IV etap O16D to inwestycja, która finansowana jest kapitałem inwestorów zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Jest to IV, ostatni etap projektu Ostródzka, zlokalizowanego na warszawskim Targówku, funkcjonującego na zasadzie prywatnego osiedla domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie. Intensywne prace wykonawcy pozwalają na zakończenie budowy i przygotowywanie już domów do sprzedaży.

Inwestorów dysponujących kapitałem od 1 miliona złotych Pracownia Finansowa zaprasza do kameralnych projektów inwestycji w nieruchomości VIP realizowanych w Grupie PF. W ten sposób powstają najpiękniejsze i najbardziej nowoczesne wille miejskie w Warszawie.

Domy Pokazowe, które realizowane są w wybranych inwestycjach przez Wykonawcę zbierają bardzo dobre opinie inwestorów oraz nabywców. Ich celem jest zwiększenie zainteresowania kupnem domu, ale też pokazanie funkcjonalności i możliwości zaaranżowania przestrzeni, co przyspiesza proces realizacji ostatniego etapu projektu inwestycyjnego.

24.10 godz. 20:00