Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Inwestycja w nieruchomości na Białołęce weszła w ostatni etap realizacji  – wkrótce podział zysków

2 marca 2022

Informacja o rozpoczęciu sprzedaży lokali w projektach jest zawsze oczekiwaną wiadomością dla Inwestorów, gdyż oznacza, że projekt wkracza w ostatni etap i zbliża się do zakończenia inwestycji, a więc podziału zysków.

W ramach inwestycji realizowanej w ramach projektu Kuszników powstało 10 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Segmenty o pow. od 110m2 do 152m2 posiadają własne ogródki, garaże z podjazdami oraz tarasy na dachach.

Domy wyróżniają się nowoczesną architekturą i ergonomią pomieszczeń. Są doskonale doświetlone dużymi oknami w sypialniach, a w salonie oknami od podłogi do sufitu. Szczególnie atrakcyjne dla nabywców są segmenty narożne, które posiadają ogródki o powierzchni nawet do 115 m2. Pierwsze lokale znalazły już swoich właścicieli. 

Projekt Kuszników sfinansowano w ramach inwestycji crowdfundingowych, do których można dołączyć we współpracy z Pracownią Finansową. Pozyskiwanie kapitału zostało zakończone w krótkim czasie, a zwrot z tej dochodowej inwestycji  oszacowano na poziomie 12,4% w skali roku. Sprawdź dostępne inwestycje w nieruchomości i dowiedz się jak zainwestować TUTAJ>>

Zobacz poniższe zdjęcia przedstawiające inwestycję w nieruchomości realizowaną przy ul. Kuszników w Warszawie i zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje o deweloperskich okazjach inwestycyjnych TUTAJ >>

Przeczytaj także

Branża budowlana to branża, która napędza gospodarkę. Nabywcy, którzy kupią dom, wspierają także wiele innych obszarów rynku – kupują wyposażenie, meble, sprzęt RTV AGD itd. Można więc stwierdzić, że deweloperzy są siłą napędową gospodarki i ten obszar rynku także wpływa na inflację. Jak zatem podsumujemy rok 2021 w inwestycjach deweloperskich i jakie prognozy na kolejne lata? Odpowiada Radosław Kałczew, prezes WayDo – partnera technologicznego grupy INWE, realizującego projekty nieruchomości z portfolio Pracowni Finansowej.

Powodów do inwestowania w nieruchomości jest tak wiele, jak Inwestorów, którzy zdecydowali się na dołączenie do projektów deweloperskich w systemie crowdfundingowym. Jednym z powodów, który należy wymienić jest to, że stanową jedną z możliwości ochrony kapitału przed skutkami inflacji.

Panująca w ostatnim czasie podwyższona inflacja to czynnik, który sprawia, że nasze oszczędności systematycznie topnieją. W takiej sytuacji nie powinno nikogo dziwić, że inwestorzy stawiają na nieruchomości jako sposób na ochronę oraz pomnożenie posiadanego kapitału.

Eksperci już kilka miesięcy temu ogłosili Zakopane polskim Manhattanem. Dotyczy to przede wszystkim wysokich cen nieruchomości, które determinowane są przez ograniczoną dostępność gruntów. To podnosi atrakcyjność tego typu inwestycji. Przy tym coraz bardziej nowatorski styl budowy tamtejszych domów dodatkowo potwierdza, że Zakopane zasługuje na miano górskiej metropolii marzeń.

24.10 godz. 20:00