Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Inwestycja w nieruchomości VIP na ukończeniu – sprzedaż już we wrześniu!

6 maja 2021

Inwestorów dysponujących kapitałem od 1 miliona złotych Pracownia Finansowa zaprasza do kameralnych projektów inwestycji w nieruchomości VIP realizowanych w Grupie PF. W ten sposób powstają najpiękniejsze i najbardziej nowoczesne wille miejskie w Warszawie.

Jedną z takich realizacji jest inwestycja Kuflewska w Warszawie. Dzięki intensywnym pracom wykonawcy budowa wkracza obecnie w ostatnie etapy. W pierwszym kwartale tego roku nabrały tempa prace związane z montażem windy oraz wykonaniem elewacji.  Zrealizowano prace wykończeniowe na klatkach schodowych oraz w pomieszczeniach technicznych. Rozpoczęto wykonanie hydroizolacji rampy zjazdowej do garażu.

Jeszcze w lutym ukończono montaż windy oraz drzwi wejściowych do budynku. W trakcie kolejnych miesiący położono płytki w pomieszczeniu śmietnika, a także przygotowano korytka w garażu pod szlichtę. Zakończono prace związane w wykończeniem płytką granitową posadzek korytarzy i biegów schodów klatki schodowej. Zakończono również układanie płytek gresowych w pomieszczeniach technicznych. Trwają ostatnie prace wykończeniowe, dzięki czemu podpisywanie umów sprzedaży lokali zostało zaplanowane już na wrzesień!

Poza korzyściami, które niesie za sobą inwestowanie w nieruchomościinwestycje VIP to gwarantowana umową roczna stopa zwrotu na poziomie min. 5% oraz udział w zysku spółki. Zapisz się, aby dowiedzieć się więcej podczas kolejnego webinaru LIVE >>

Przeczytaj także

Oprócz kwestii bezpiecznego inwestowania oraz prognozowanych zysków z inwestycji w nieruchomości, nasi Inwestorzy bardzo często pytają nas o ryzyko związane z liczbą działek budowlanych w Warszawie, które są zagospodarowywane w bardzo szybkim tempie i mogą się wreszcie wyczerpać. Tym razem odpowiada Małgorzata Rosiak, Investment Manager Pracowni Finansowej i udziela informacji m.in. na temat możliwości stolicy w obszarze działek budowlanych, czym są dobra rzadkie w inwestowaniu w nieruchomości i kiedy jest dobry moment na inwestycje deweloperskie.

W 2020 roku Pracownia Finansowa sfinansowała wszystkie projekty deweloperskie, które pojawiły się w portfolio inwestycyjnym. Pandemia koronawirusa nie zmniejszyła zainteresowania rynkiem nieruchomości. Dodatkowo w wyniku lockdownu nastąpiła ewolucja potrzeb mieszkaniowych obywateli, która przełożyła się na jeszcze większy popyt na przestrzennie i funkcjonalne domy z ogródkiem.

Grupa PF wkracza w Nowy Rok z sukcesem w postaci sfinansowanych wszystkich dostępnych projektów inwestycyjnych, ale także z satysfakcją z postępów w realizowanych inwestycjach. W nieruchomościach mieszkaniowych naprawdę dużo się działo w ostatnim czasie, dlatego przekazujemy bieżące informacje z projektów.

W związku z intensywną rozbudową banku ziemi pod kolejne inwestycje, podnosimy limit dostępnego finansowania PFN Capital o 2,5 mln. zł. Już teraz możesz dołączyć do projektu udzielając pożyczki spółce z gwarantowaną umową roczną stopą zwrotu z inwestycji.

24.10 godz. 20:00