Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Inwestycje w nieruchomości z elementami odpornymi na zmienne warunki atmosferyczne

21 sierpnia 2018

Główna zasada jaką kieruje się wykonawca naszych dochodowych inwestycji deweloperskich brzmi: 'Wszystko może się zmienić, ale nie Twój dom’, co oznacza nic innego jak dokładanie wszelkich starań do tego, aby domy budowane były z najlepszych materiałów o jak najdłuższej żywotności.

Do takich materiałów niewątpliwie należy kamień, który jest elementem ogrodzeń gabionowych stawianych dookoła budynków. Jest to tworzywo na tyle ekskluzywne, iż nie można go tak po prostu zakupić w polskich sklepach. Wykonawca sprowadza kamień na specjalne zamówienie aż z Bułgarii jako bezpośredni importer.

Zastosowanie tego typu materiału niesie za sobą wiele zalet, do których w pierwszej kolejności należy zaliczyć trwałość, uzyskiwaną dzięki połączeniu kamienia z ocynkowaną siatką. Charakteryzuje go także wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Tłumienie hałasu, naturalność przyjazna dla środowiska oraz brak konieczności przeprowadzania prac konserwatorskich powodują, że tego typu ogrodzenie zyskuje na funkcjonalności.

Zapraszamy do obejrzenia filmu poświęconego ogrodzeniom gabionowym stawianym w inwestycjach deweloperskich Pracowni Finansowej.

Przeczytaj także

Ergonomia ponad wszystko – to myśl przewodnia, która charakteryzuje nasze realizacje

Rynek jest mocno nienasycony, a wszystko co zostaje wystawione na sprzedaż, zaraz się sprzedaje

W czerwcu i w lipcu Pracownia Finansowa realizuje wypłaty zysków z czterech projektów inwestycyjnych, a suma wypłat dochodzi do rekordowej kwoty!

Jedna z inwestycji deweloperskich realizowanych przy ul. Lidzkiej na Targówku Mieszkaniowym przez Pracownię Finansową znalazła nabywców w rekordowo szybkim czasie

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00