Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Jak sprzedać dom w dwa tygodnie?

15 września 2016

Poprzez właściwe rozpoznanie potrzeb klienta i wyjście mu naprzeciw. Nie jest to łatwe dziś, kiedy ofert na rynku nieruchomości jest bardzo dużo.

Czym można zatem wygrać?

Niewątpliwie wyróżniającą się na tle konkurencji architekturą oraz dużą czujnością. Dziś naszymi klientami są osoby, które często nie chcą zmieniać dotychczasowej lokalizacji, pragną mieszkać w warunkach nieco bardziej komfortowych lecz w korzystnej cenie.

Jak już wspominaliśmy w wywiadzie>> dla magazynu przedsiębiorcy.eu, dysponujemy własną ekipą fachowców, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Wszystko to, oraz wiele innych niuansów powoduje iż jesteśmy na rynku nieruchomości firmą konkurencyjną.

Wskazane aspekty pozwoliły nam również na sprzedaż jednego z naszych domów w zaledwie 2 tygodnie od pojawienia się informacji o jego dostępności!

Ten narożny dom, mieszczący się przy skrzyżowaniu ulic Lidzkiej i Pińskiej, o powierzchni 160 m2 to nieruchomość o bardzo odważnej architekturze z oryginalnymi rozwiązaniami wewnątrz budynku, takich jak: przeszklony dach w łazience, ogromne okna od ziemi po sam sufit na 3 strony świata, kamienna elewacja. Dodatkową zaletą jest cicha, nieruchliwa i bardzo zielona okolica!

Przeczytaj także

Znane są wyniki badania Massolution, które mówią, że wartość rynku globalnego w 2014 roku wyniosła około 1 miliarda dolarów a 2015r. 2,5 mld USD.
Wiktoria znak jakości przedsiębiorców Pracownia Finansowa

Pracownia Finansowa i 39 innych laureatów konkursu Wiktoria, odebrało swoje zwycięzkie statuetki. W gali uczestniczyli znamienici goście ze świata polityki, kultury, biznesu i mediów.

O obecnych warunkach na rynku deweloperskim, sposobie radzenia sobie w dobie ogromnej konkurencji oraz o przyszłości w branży – dla magazynu Przedsiębiorcy@eu – odpowiedział Tomasz Kopiszka, Dyrektor Działu Sprzedaży w Pracowni Finansowej.

Kilka lat temu, masowo przelewaliśmy swoje oszczędności na konta funduszy inwestycyjnych, kupowaliśmy też mieszkania, które zaczęły szybko drożeć...

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00