Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Jak uzyskać 21% inwestując w nieruchomości – Webinar LIVE

31 maja 2022

Zapraszamy na webinar LIVE
o inwestowaniu w nieruchomości w aktualnej sytuacji rynkowej

Zarezerwuj miejsce na najbliższym webinarze i dowiedz się:

🔹 Czy to koniec bańki na ryku nieruchomości?
🔹 Inwestować czy wstrzymywać kapitał?
🔹 Jakie są prognozy dla branży?
🔹 Czy można jeszcze zarobić na deweloperce więcej niż 10%, a nawet 20%?
🔹 Które miasta w Polsce są nadal perspektywiczne dla inwestycji w nieruchomości?

Spotkanie on-line poprowadzi Tomasz Wiśniewski, Prezes Pracowni Finansowej – jednej z największych firm inwestowania grupowego w Polsce. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w inwestowaniu. Od wielu lat bierze udział w tworzeniu strategii inwestycyjnej projektów grupowych dla przedsiębiorców, uwzględniając w nich ocenę ryzyka oraz optymalną wysokość stopy zwrotu z inwestycji.

Webinar jest bezpłatny, natomiast obowiązuje rejestracja
ZAPISZ SIĘ!

REJESTRACJA

Przeczytaj także

Branża nieruchomości mierzy się obecnie z wyzwaniami związanymi z rosnącą inflacją, wzrostem cen materiałów, a także dostępem do kredytów. Mimo to, zapotrzebowanie na rynku mieszkaniowym w Łodzi jest większe. Z czego to wynika? Zapytaliśmy Rafała Jujka – Prezesa JR Capital – partnera branżowego grupy INWE, realizującego inwestycje deweloperskie w Łodzi, do których można dołączyć z Pracownią Finansową.

Sposobów inwestowania na rynku nieruchomości jest już bardzo wiele. Inwestorzy wybierając odpowiedni dla siebie projekt biorą pod uwagę głównie prognozowaną stopę zwrotu z inwestycji, ale także horyzont inwestycyjny oraz próg wejścia. Zawsze jednak zależy im na bezpieczeństwie inwestycji. Dlatego inwestowanie na rynku deweloperskim w banki ziemi, staje się odpowiednią propozycją szczególnie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z inwestowaniem długoterminowym i chcą się przekonać o potencjale rynku nieruchomości.

Inwestorzy stoją przed dylematem – inwestować czy wstrzymywać kapitał? Na szali ważą się losy tracącej na wartości gotówki w dobie inflacji i obawy przed dalszym rozwojem sytuacji związanej z wojną na Ukrainie. W odniesieniu do obecnych realiów na rynku eksperci Pracowni Finansowej odpowiadali na pytania uczestników webinaru dotyczącego inwestowania w nieruchomości.

Inwestycja deweloperska SPARK to projekt realizowany przy ul. Krzesiwa 9 na warszawskim Zaciszu. W otoczeniu zieleni możemy już podziwiać zespół 7 pięknych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Proekologiczna postawa dewelopera z grupy INWE sprawiła, że okolica zazieleniła się jeszcze bardziej, dzięki zasadzonym przy drodze tujom.

24.10 godz. 20:00