Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Kolejna wypłata zysków z inwestycji w nieruchomości

19 kwietnia 2017

Po raz kolejny zostały wypłacone odsetki z inwestycji w nieruchomości, które powstają na terenie Warszawy.

Cały proces nieruchomości inwestycyjnych, polega na budowaniu osiedli mieszkaniowych na Warszawskim Targówku. Konstrukcja oferty umożliwia wypłatę inwestorom zagwarantowanych w umowie odsetek co 3 miesiące. Wypłaty następują odpowiednio 15 stycznia, 15 kwietnia, 15 lipca oraz 15 października.

Największymi zaletami niewątpliwie są wysokie stopy zwrotu z zainwestowanego kapitału na poziomie od 6-8% w skali roku (w zależności od zainwestowanej kwoty), gwarantowane umową, weksel zabezpieczony majątkiem Pracowni Finansowej wynoszącym obecnie 17,5 mln złotych, niski próg przystąpienia do inwestycji (20 tys. złotych) oraz możliwość wyjścia z inwestycji po okresie 2 lat. Spółka PFN prowadzi równolegle kilka inwestycji, które znajdują się na różnych etapach zaawansowania. Prowadzenie inwestycji w takim sposób umożliwia wypłatę odsetek co kwartał.

Realizowane projekty przez Spółkę PFN charakteryzują się nowoczesną architekturą oraz zastosowaniem, ergonomicznych rozwiązań, co przekłada się na duże zainteresowanie nimi i szybką sprzedaż do odbiorcy końcowego.

Przeczytaj także

Rok 2016 był dla nas czasem dynamicznego rozwoju. Przygotowaliśmy krótkie wideo z kluczowymi dla nas momentami.

Rynek nieruchomości to „kopalnia złota” dla inwestorów z różną grubością portfela. Również początkujący inwestorzy próbują zarobić na tym rynku.

17.10.2016 wypłacone zostały, zgodnie z umową, pierwsze odsetki w ofercie inwestycyjnej Pracownia Finansowa Nieruchomości (PFN).
Inwestycja polega na finansowaniu budowy osiedli mieszkaniowych w Warszawie, a jej konstrukcja zakłada wypłatę odsetek od zainwestowanego kapitału co kwartał.

Kilka lat temu, masowo przelewaliśmy swoje oszczędności na konta funduszy inwestycyjnych, kupowaliśmy też mieszkania, które zaczęły szybko drożeć...

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00