Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Kolejna wypłata zysków z inwestycji w nieruchomości

19 kwietnia 2017

Po raz kolejny zostały wypłacone odsetki z inwestycji w nieruchomości, które powstają na terenie Warszawy.

Cały proces nieruchomości inwestycyjnych, polega na budowaniu osiedli mieszkaniowych na Warszawskim Targówku. Konstrukcja oferty umożliwia wypłatę inwestorom zagwarantowanych w umowie odsetek co 3 miesiące. Wypłaty następują odpowiednio 15 stycznia, 15 kwietnia, 15 lipca oraz 15 października.

Największymi zaletami niewątpliwie są wysokie stopy zwrotu z zainwestowanego kapitału na poziomie od 6-8% w skali roku (w zależności od zainwestowanej kwoty), gwarantowane umową, weksel zabezpieczony majątkiem Pracowni Finansowej wynoszącym obecnie 17,5 mln złotych, niski próg przystąpienia do inwestycji (20 tys. złotych) oraz możliwość wyjścia z inwestycji po okresie 2 lat. Spółka PFN prowadzi równolegle kilka inwestycji, które znajdują się na różnych etapach zaawansowania. Prowadzenie inwestycji w takim sposób umożliwia wypłatę odsetek co kwartał.

Realizowane projekty przez Spółkę PFN charakteryzują się nowoczesną architekturą oraz zastosowaniem, ergonomicznych rozwiązań, co przekłada się na duże zainteresowanie nimi i szybką sprzedaż do odbiorcy końcowego.

Przeczytaj także

Rok 2016 był dla nas czasem dynamicznego rozwoju. Przygotowaliśmy krótkie wideo z kluczowymi dla nas momentami.

Rynek nieruchomości to „kopalnia złota” dla inwestorów z różną grubością portfela. Również początkujący inwestorzy próbują zarobić na tym rynku.

17.10.2016 wypłacone zostały, zgodnie z umową, pierwsze odsetki w ofercie inwestycyjnej Pracownia Finansowa Nieruchomości (PFN).
Inwestycja polega na finansowaniu budowy osiedli mieszkaniowych w Warszawie, a jej konstrukcja zakłada wypłatę odsetek od zainwestowanego kapitału co kwartał.

Kilka lat temu, masowo przelewaliśmy swoje oszczędności na konta funduszy inwestycyjnych, kupowaliśmy też mieszkania, które zaczęły szybko drożeć...

Dodaj komentarz