Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Kolejne Domy Pokazowe w przygotowaniu

31 stycznia 2019

Po sukcesie pierwszego Domu Pokazowego, który wykonany został w jednym z domów pierwszego szeregu inwestycji Ostródzka III, Wykonawca postanowił zrealizować kolejne tego typu projekty, mające na celu zwiększenie zainteresowania nabywców i przyspieszenie procesu sprzedaży w ukończonych inwestycjach.

Ponieważ Dom Pokazowy zakończył sprzedaż pierwszego szeregu domów w inwestycji Ostródzka III, w ślad za tą realizacją rozpoczęto przygotowanie drugiego Domu Pokazowego w drugim szeregu nieruchomości inwestycyjnej Ostródzka III oraz trzeciego Domu Pokazowego w inwestycji Ostródzka IV – Etapie IV-E.

Wybrane domy szeregowe znajdujące się z w otoczeniu mocno zazielenionego Targówka zyskają zatem teraz wnętrza, które również zostaną przygotowane z myślą o wykorzystaniu najwyższej jakości tworzyw naturalnych. Prezentujemy zdjęcia pierwszych efektów Domu Pokazowego z etapu IV-E poniżej.

Przeczytaj także

Projekt ‚Kuszników’ został juz otwarty dla Inwestorów

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym portfolio realizacji, do których można dołączać w wybranej opcji – Inwestor, Wspólnik lub VIP

Wynikiem na zakończenie 2018 roku po raz kolejny możemy potwierdzić, że inwestycje w nieruchomości cały czas uznawane są za najbezpieczniejsze i najbardziej przewidywalne źródło dochodu

W czerwcu i w lipcu Pracownia Finansowa realizuje wypłaty zysków z czterech projektów inwestycyjnych, a suma wypłat dochodzi do rekordowej kwoty!

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00