Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Nieruchomości inwestycyjne z Domem Pokazowym doceniane przez Inwestorów

10 kwietnia 2021

Domy Pokazowe, które realizowane są w wybranych inwestycjach przez Wykonawcę zbierają bardzo dobre opinie inwestorów oraz nabywców. Ich celem jest zwiększenie zainteresowania kupnem domu, ale też pokazanie funkcjonalności i możliwości zaaranżowania przestrzeni, co przyspiesza proces realizacji ostatniego etapu projektu inwestycyjnego.

Pierwszy Dom Pokazowy w inwestycji Grupy PF zaaranżowany został w projekcie realizowanym przy ul. Ostródzkiej na warszawskim Targówku. Był to w pełni wykończony segment, w którego wnętrzach przeważały charakterystyczne dla naszego wykonawcy naturalne elementy wykonane w klimacie drewna, stali, szkła i kamienia. Oficjalne otwarcie Domu Pokazowego nastąpiło w okresie wakacyjnym, więc zwiedzaniu towarzyszyła piękna pogoda.

Po sukcesie pierwszego Domu Pokazowego, który zakończył sprzedaż pierwszego szeregu domów w inwestycji Ostródzka III, Wykonawca postanowił zrealizować kolejne tego typu projekty, mające na celu zwiększenie zainteresowania nabywców i przyspieszenie procesu sprzedaży w ukończonych inwestycjach. Drugi Dom Pokazowy pojawił się w inwestycji Ostródzka IV, etap E, a trzeci jest aktualnie przygotowywany w warszawskiej inwestycji Kuszników.

Przypominamy zdjęcia z poprzedniej realizacji Domu Pokazowego docenionego przez Inwestorów, który spotkał się z wieloma pozytywnymi opiniami i spełnił swoją rolę. O postępach w realizacji trzeciego Domu Pokazowego postaramy się informować na bieżąco, a zainteresowanych inwestowaniem deweloperskim zapraszamy na zapis do newslettera, aby uzyskać informacje o najbliższym webinarze LIVE >>

Przeczytaj także

W 2020 roku Pracownia Finansowa sfinansowała wszystkie projekty deweloperskie, które pojawiły się w portfolio inwestycyjnym. Pandemia koronawirusa nie zmniejszyła zainteresowania rynkiem nieruchomości. Dodatkowo w wyniku lockdownu nastąpiła ewolucja potrzeb mieszkaniowych obywateli, która przełożyła się na jeszcze większy popyt na przestrzennie i funkcjonalne domy z ogródkiem.

Grupa PF wkracza w Nowy Rok z sukcesem w postaci sfinansowanych wszystkich dostępnych projektów inwestycyjnych, ale także z satysfakcją z postępów w realizowanych inwestycjach. W nieruchomościach mieszkaniowych naprawdę dużo się działo w ostatnim czasie, dlatego przekazujemy bieżące informacje z projektów.

W związku z intensywną rozbudową banku ziemi pod kolejne inwestycje, podnosimy limit dostępnego finansowania PFN Capital o 2,5 mln. zł. Już teraz możesz dołączyć do projektu udzielając pożyczki spółce z gwarantowaną umową roczną stopą zwrotu z inwestycji.

Oprócz kwestii bezpiecznego inwestowania oraz prognozowanych zysków z inwestycji w nieruchomości, nasi Inwestorzy bardzo często pytają nas o ryzyko związane z liczbą działek budowlanych w Warszawie, które są zagospodarowywane w bardzo szybkim tempie i mogą się wreszcie wyczerpać. Tym razem odpowiada Małgorzata Rosiak, Investment Manager Pracowni Finansowej i udziela informacji m.in. na temat możliwości stolicy w obszarze działek budowlanych, czym są dobra rzadkie w inwestowaniu w nieruchomości i kiedy jest dobry moment na inwestycje deweloperskie.

24.10 godz. 20:00