Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Nowa dochodowa inwestycja w nieruchomości niebawem w portfolio!

2 września 2021

Ponieważ zainteresowanie inwestycjami w nieruchomości z Pracownią Finansową jest coraz większe, możemy już zdradzić, że w trakcie przygotowania jest kolejny projekt inwestycyjny – O7. Niebawem wszyscy zwolennicy inwestowania crowdfundingowego w nieruchomości będą mieli szansę objąć udziały w nowym, dochodowym projekcie.

Inwestycje deweloperskie stanowią nadal jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań dla inwestorów, którzy obawiają się, szczególnie w obecnych czasach, spadków wartości pieniądza. Nisko oprocentowane lokaty zmuszają ich do poszukiwania alternatywnych sposobów na ochronę kapitału przed inflacją.

Partner technologiczny realizujący projekty deweloperskie w grupie INWE jest na ostatnim etapie przygotowania inwestycji O7 do przekazania do oferty crowdfundingowej. Plany zakładają wybudowanie nieruchomości na warszawskim Targówku, w okolicach pozostałych inwestycji realizowanych przy udziale inwestorów Pracowni Finansowej.

Zobacz wstępne założenia projektów wizualnych nowej inwestycji, które prezentujemy poniżej oraz sprawdź ‘Na czym polega pasywne inwestowanie z Pracownią Finansową’ w video-explainerze.

Zapisz się do newslettera, aby nie przegapić okazji inwestycyjnych i dowiedz się więcej podczas kolejnego webinaru LIVE >>

Przeczytaj także

Inwestycja Człuchowska to projekt 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, gdzie prognozowana stopa zwrotu z inwestycji została oszacowana na poziomie 19,25%. Zgodnie z zakładanym planem w styczniu rozpoczęto przygotowanie placu do budowy i przystąpiono do realizacji działań. Projekt zostanie zrealizowany w charakterystycznej dla naszego wykonawcy nowoczesnej i eleganckiej architekturze, gdzie przeważa użycie wysokiej klasy, naturalnych materiałów. Nowym elementem są widowiskowe antresole – wysokie na 5m salony z całkowicie przeszklonymi ścianami zewnętrznymi.

Projekt Ostródzka IV etap O16D to inwestycja, która finansowana jest kapitałem inwestorów zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Jest to IV, ostatni etap projektu Ostródzka, zlokalizowanego na warszawskim Targówku, funkcjonującego na zasadzie prywatnego osiedla domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie. Intensywne prace wykonawcy pozwalają na zakończenie budowy i przygotowywanie już domów do sprzedaży.

Inwestorów dysponujących kapitałem od 1 miliona złotych Pracownia Finansowa zaprasza do kameralnych projektów inwestycji w nieruchomości VIP realizowanych w Grupie PF. W ten sposób powstają najpiękniejsze i najbardziej nowoczesne wille miejskie w Warszawie.

Domy Pokazowe, które realizowane są w wybranych inwestycjach przez Wykonawcę zbierają bardzo dobre opinie inwestorów oraz nabywców. Ich celem jest zwiększenie zainteresowania kupnem domu, ale też pokazanie funkcjonalności i możliwości zaaranżowania przestrzeni, co przyspiesza proces realizacji ostatniego etapu projektu inwestycyjnego.

24.10 godz. 20:00