Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Nowa inwestycja – Luksusowy apartamentowiec w centrum Warszawy

1 września 2022

Zapraszamy do nowej inwestycji w luksusowy Apartamentowiec w centrum Warszawy. Projekt zakłada sprzedaż apartamentów i garaży w inwestycji z prognozowanym zyskiem na poziomie 38% dla pierwszych Inwestorów.

Weź udział

Inwestycja odbywa się zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Polega na zakupie i dokończeniu budowy apartamentowca i sprzedaży mieszkań, podziemnych miejsc postojowych i lokali użytkowych z zyskiem. Elewacja budynku zostanie zamieniona na bardziej nowoczesną, spełniającą najnowsze standardy. Inwestor posiada prawo osobistej kontroli spółki celowej oraz ma wpływ na podejmowane kluczowe decyzje zgodnie z posiadanymi udziałami.

Rynek nieruchomości premium

Inwestycja obejmuje segment premium, czyli rynek dóbr luksusowych który jest odporny na zawirowania na rynku i potrafi notować w tym czasie nawet dwucyfrowe wzrosty. Podaż podobnych lokali w centrum Warszawy jest niewielka, a ceny transakcyjne znacznie przewyższają te przyjęte w biznesplanie Grzybowska 6. Jednocześnie systematycznie rośnie grupa nabywców posiadających środki pozwalające na zakup tego typu lokali.

Parametry inwestycji

Lokalizacja: ul. Grzybowska 6, Warszawa, ścisłe centrum.
Zakładany termin realizacji inwestycji: 2 lata od zakupu nieruchomości.
Zagwarantowany umową 40% udział w zysku.
Prognozowany zysk dla pierwszych Inwestorów: 38%
Całkowite nakłady inwestycyjne: 84 203 498 zł

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Inwestycja charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz prognozowaną wysoką stopą zwrotu. Jest to również projekt, który pozwala na ochronę kapitału przed inflacją, a ten segment premium jest odporny na zawirowania rynku. Na bezpieczeństwo inwestycji wpływa m.in. wspólnota interesów Inwestora z zarządzającymi projektem. Inwestor staje się wspólnikiem spółki, więc pośrednio właścicielem nieruchomości.

Dowiedz się więcej podczas webinaru LIVE
REJESTRACJA>>>

Zarejestruj się już teraz a otrzymasz przypomnienie przez e-mail i SMS

Przeczytaj także

Branża nieruchomości mierzy się obecnie z wyzwaniami związanymi z rosnącą inflacją, wzrostem cen materiałów, a także dostępem do kredytów. Mimo to, zapotrzebowanie na rynku mieszkaniowym w Łodzi jest większe. Z czego to wynika? Zapytaliśmy Rafała Jujka – Prezesa JR Capital – partnera branżowego grupy INWE, realizującego inwestycje deweloperskie w Łodzi, do których można dołączyć z Pracownią Finansową.

Sposobów inwestowania na rynku nieruchomości jest już bardzo wiele. Inwestorzy wybierając odpowiedni dla siebie projekt biorą pod uwagę głównie prognozowaną stopę zwrotu z inwestycji, ale także horyzont inwestycyjny oraz próg wejścia. Zawsze jednak zależy im na bezpieczeństwie inwestycji. Dlatego inwestowanie na rynku deweloperskim w banki ziemi, staje się odpowiednią propozycją szczególnie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z inwestowaniem długoterminowym i chcą się przekonać o potencjale rynku nieruchomości.

Inwestorzy stoją przed dylematem – inwestować czy wstrzymywać kapitał? Na szali ważą się losy tracącej na wartości gotówki w dobie inflacji i obawy przed dalszym rozwojem sytuacji związanej z wojną na Ukrainie. W odniesieniu do obecnych realiów na rynku eksperci Pracowni Finansowej odpowiadali na pytania uczestników webinaru dotyczącego inwestowania w nieruchomości.

Inwestycja deweloperska SPARK to projekt realizowany przy ul. Krzesiwa 9 na warszawskim Zaciszu. W otoczeniu zieleni możemy już podziwiać zespół 7 pięknych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Proekologiczna postawa dewelopera z grupy INWE sprawiła, że okolica zazieleniła się jeszcze bardziej, dzięki zasadzonym przy drodze tujom.

24.10 godz. 20:00