Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Nowy projekt deweloperski – zainwestuj w budowę domów w Łodzi i zarabiaj 14%

11 marca 2022

Zabezpiecz swoją wolną gotówkę inwestując w projekty nieruchomości. Nowy projekt inwestycyjny już w ofercie Pracowni Finansowej z prognozowaną stopą zwrotu na poziomie 14% rocznie.

Ponadczasowe bezpieczeństwo inwestycji w nieruchomości

Dynamiczne zmiany demograficzne i społeczne skłaniają przedsiębiorców do poszukiwania sposobów na ulokowanie kapitału w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Mimo upływu lat, zmian politycznych i gospodarczych, inwestowanie w branży nieruchomości uznawane jest nadal za bezpieczny sposób. Stabilność, prognozowany wysoki zwrot i spokój o relacje popyt-podaż to powody, dla których inwestorzy decydują się na taki krok.

Nowa, długa oczekiwana inwestycja deweloperska w portfolio Pracowni Finansowej

Inwestycja deweloperska JR Beskidzka zostanie zrealizowana przy ul. Beskidzkiej w Łodzi. Projekt zakłada budowę 12 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, posiadających już pozwolenie na budowę. Nieruchomość będzie zlokalizowana w północno-wschodniej części Łodzi, która jest bardzo atrakcyjna dla przyszłych nabywców. Charakteryzuje się dobrym dojazdem do autostrady, odległością zaledwie 50m od linii autobusowej. W bezpośredniej okolicy znajduje się strefa ekonomiczna, centra handlowe, szkoły, przychodnie. Koncepcja architektoniczna zakłada proste, funkcjonalne budownictwo.

Jak zwykle domy będą sprzedawane dopiero po wybudowaniu, po cenach uwzględniających realny wzrost cen nieruchomości i kosztów ich budowy, co stanowi naturalne zabezpieczenie przed inflacją.

Jak zostać Inwestorem?

Inwestujesz zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Stajesz się Wspólnikiem w spółce celowej, utworzonej w celu realizacji tej konkretnej inwestycji, gdzie obejmujesz udziały.

Parametry inwestycji:
Prognozowana stopa zwrotu: 14% (rocznie)
Inwestuj od: 200 tys. zł

Obejrzyj poniższe video z wizualizacją projektu inwestycyjnego JR Beskidzka i uzyskaj estymację zyskowności inwestycji kontaktując się z Investment Managerem TUTAJ >>

Przeczytaj także

Branża budowlana to branża, która napędza gospodarkę. Nabywcy, którzy kupią dom, wspierają także wiele innych obszarów rynku – kupują wyposażenie, meble, sprzęt RTV AGD itd. Można więc stwierdzić, że deweloperzy są siłą napędową gospodarki i ten obszar rynku także wpływa na inflację. Jak zatem podsumujemy rok 2021 w inwestycjach deweloperskich i jakie prognozy na kolejne lata? Odpowiada Radosław Kałczew, prezes WayDo – partnera technologicznego grupy INWE, realizującego projekty nieruchomości z portfolio Pracowni Finansowej.

Powodów do inwestowania w nieruchomości jest tak wiele, jak Inwestorów, którzy zdecydowali się na dołączenie do projektów deweloperskich w systemie crowdfundingowym. Jednym z powodów, który należy wymienić jest to, że stanową jedną z możliwości ochrony kapitału przed skutkami inflacji.

Panująca w ostatnim czasie podwyższona inflacja to czynnik, który sprawia, że nasze oszczędności systematycznie topnieją. W takiej sytuacji nie powinno nikogo dziwić, że inwestorzy stawiają na nieruchomości jako sposób na ochronę oraz pomnożenie posiadanego kapitału.

Eksperci już kilka miesięcy temu ogłosili Zakopane polskim Manhattanem. Dotyczy to przede wszystkim wysokich cen nieruchomości, które determinowane są przez ograniczoną dostępność gruntów. To podnosi atrakcyjność tego typu inwestycji. Przy tym coraz bardziej nowatorski styl budowy tamtejszych domów dodatkowo potwierdza, że Zakopane zasługuje na miano górskiej metropolii marzeń.

24.10 godz. 20:00