Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Nowy projekt JR Rąbieńska – prognozowana stopa zwrotu 18%

16 listopada 2022

Zapraszamy do nowej inwestycji w Łodzi – JR Rąbieńska. Projekt zakłada sprzedaż domów w inwestycji z prognozowanym zyskiem na poziomie 18% dla pierwszych Inwestorów. W ramach Inwestycji wybudowany zostanie zespół ośmiu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Weź udział

Inwestycja została przygotowana z myślą o Inwestorach, którzy poszukują nowych możliwości generowania atrakcyjnego dochodu, w sposób pasywny oraz ochrony kapitału przed inflacją. Obejmując udziały, stajesz się Wspólnikiem w spółce celowej, utworzonej w celu realizacji tej konkretnej inwestycji. Umowa inwestycyjna, umowa pożyczki i umowa spółki formułują zarówno przedmiot budowy, jak również określają zasady dystrybucji zysku osiągniętego w ramach projektu inwestycyjnego.

Dochodowe nieruchomości w dużym mieście

Projekt realizowany w bardzo spokojnej, malowniczej lokalizacji w otoczeniu terenów zielonych. Doskonałe miejsce do wypoczynku czy uprawiania sportu. W bliskiej odległości znajduje się szkoła, przedszkole, przychodnie, bank, centrum handlowe. Przystanek autobusowy bezpośrednio przy inwestycji. W odległości około 300m powstanie droga dwupasmowa prowadząca do centrum Łodzi oraz do drogi szybkiego ruchu S14.

Parametry inwestycji

Lokalizacja: ul. Rąbieńska 43, Łódź
Horyzont inwestycyjny: 15 miesięcy
Prognozowana stopa zwrotu dla pierwszych Inwestorów: 18%
Całkowite nakłady inwestycyjne: 9 223 000 zł

Przewagi inwestycji

  • Bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa
  • Biznes oparty na udziałach w przedsiębiorstwie. Udziały są dziedziczone, mogą być także sprzedane na rynku wtórnym lub podarowane
  • Krótki czas trwania inwestycji niewiele ponad 1 rok (zwrot 100% kapitału + wypłata zysku)
  • Nowoczesny design nieruchomości
  • Nisza domów jednorodzinnych w mieście, nie obsługiwana przez masowych deweloperów
  • Możliwość inwestowania w rynek nieruchomości bez konieczności posiadania wiedzy eksperckiej
  • Możliwość płynnej kontynuacji inwestycji poprzez reinwestowanie środków w kolejne projekty

Dowiedz się więcej podczas webinaru LIVE
REJESTRACJA>>>

Zarejestruj się już teraz a otrzymasz przypomnienie przez e-mail i SMS

Przeczytaj także

Branża nieruchomości mierzy się obecnie z wyzwaniami związanymi z rosnącą inflacją, wzrostem cen materiałów, a także dostępem do kredytów. Mimo to, zapotrzebowanie na rynku mieszkaniowym w Łodzi jest większe. Z czego to wynika? Zapytaliśmy Rafała Jujka – Prezesa JR Capital – partnera branżowego grupy INWE, realizującego inwestycje deweloperskie w Łodzi, do których można dołączyć z Pracownią Finansową.

Sposobów inwestowania na rynku nieruchomości jest już bardzo wiele. Inwestorzy wybierając odpowiedni dla siebie projekt biorą pod uwagę głównie prognozowaną stopę zwrotu z inwestycji, ale także horyzont inwestycyjny oraz próg wejścia. Zawsze jednak zależy im na bezpieczeństwie inwestycji. Dlatego inwestowanie na rynku deweloperskim w banki ziemi, staje się odpowiednią propozycją szczególnie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z inwestowaniem długoterminowym i chcą się przekonać o potencjale rynku nieruchomości.

Inwestorzy stoją przed dylematem – inwestować czy wstrzymywać kapitał? Na szali ważą się losy tracącej na wartości gotówki w dobie inflacji i obawy przed dalszym rozwojem sytuacji związanej z wojną na Ukrainie. W odniesieniu do obecnych realiów na rynku eksperci Pracowni Finansowej odpowiadali na pytania uczestników webinaru dotyczącego inwestowania w nieruchomości.

Inwestycja deweloperska SPARK to projekt realizowany przy ul. Krzesiwa 9 na warszawskim Zaciszu. W otoczeniu zieleni możemy już podziwiać zespół 7 pięknych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Proekologiczna postawa dewelopera z grupy INWE sprawiła, że okolica zazieleniła się jeszcze bardziej, dzięki zasadzonym przy drodze tujom.

24.10 godz. 20:00