Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Ostatni etap dochodowej inwestycji na Białołęce z Domem Pokazowym

7 lipca 2021

Inwestycje w nieruchomości Grupy PF w szybkim tempie osiągają kolejne etapy realizacji. Partner technologiczny zarządza wieloma inwestycjami w jednym czasie, więc tym bardziej godne podziwu staje się wnoszenie kolejnych kondygnacji w inwestycjach i przystępowanie do następnych etapów realizacji. Tym razem przybliżymy postępy w realizacji dochodowej inwestycji na Białołęce, która wyposażona została w Dom Pokazowy i jeszcze w kwietniu rozpoczął się proces sprzedaży lokali.

Drugi kwartał 2021 roku w inwestycji realizowanej przy ul. Kuszników to końcówka prac związanych z zagospodarowaniem terenu. Kontynuowano wykonanie drogi wewnętrznej oraz podjazdów na domach frontowych. Zakończono sadzenie drzew oraz krzewów według planów zagospodarowania przestrzeni. Ukończono tynkowanie wewnątrz, ułożono kostkę na podjazdach oraz miejscach postojowych. Rozpoczęto wykonanie drogi wewnętrznej, a także przystąpiono do zasypywania gabionów.

W Domu Pokazowym przygotowano ściany działowe. Posłużą one prezentacji możliwego układu pomieszczeń dla przyszłych nabywców. W kwietniu inwestycja została dopuszczona do użytkowania, a więc osoby zainteresowane zamieszkaniem w tej lokalizacji mogą już wziąć udział w prezentacjach realizowanych przez agenta nieruchomości. Pierwsze takie prezentacje zakończyły się podpisaniem dwóch przedwstępnych umów sprzedaży, co pozwala ocenić inwestycję jako atrakcyjną dla przyszłych nabywców. Dodatkowo sieć sklepów Leory Merlin przygotowała promocję dla mieszkańców tych domów w postaci 10% rabatu na zakupy.

Finansowanie tego projektu zostało już zakończone, a prognozowana stopa zwrotu z tej dochodowej inwestycji została oszacowana na poziomie 12,4% w skali roku. O postępach w realizacji inwestycji w nieruchomości na Białołęce Pracownia Finansowa informuje inwestorów na bieżąco, a poniżej przedstawiamy ostatnie zdjęcia z projektu.

Zainteresowanych dołączeniem do aktualnych inwestycji w nieruchomości zapraszamy na zapis do newslettera, aby uzyskać informacje o najbliższym webinarze LIVE >>

Przeczytaj także

Inwestycja Człuchowska to projekt 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, gdzie prognozowana stopa zwrotu z inwestycji została oszacowana na poziomie 19,25%. Zgodnie z zakładanym planem w styczniu rozpoczęto przygotowanie placu do budowy i przystąpiono do realizacji działań. Projekt zostanie zrealizowany w charakterystycznej dla naszego wykonawcy nowoczesnej i eleganckiej architekturze, gdzie przeważa użycie wysokiej klasy, naturalnych materiałów. Nowym elementem są widowiskowe antresole – wysokie na 5m salony z całkowicie przeszklonymi ścianami zewnętrznymi.

Projekt Ostródzka IV etap O16D to inwestycja, która finansowana jest kapitałem inwestorów zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Jest to IV, ostatni etap projektu Ostródzka, zlokalizowanego na warszawskim Targówku, funkcjonującego na zasadzie prywatnego osiedla domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie. Intensywne prace wykonawcy pozwalają na zakończenie budowy i przygotowywanie już domów do sprzedaży.

Inwestorów dysponujących kapitałem od 1 miliona złotych Pracownia Finansowa zaprasza do kameralnych projektów inwestycji w nieruchomości VIP realizowanych w Grupie PF. W ten sposób powstają najpiękniejsze i najbardziej nowoczesne wille miejskie w Warszawie.

Domy Pokazowe, które realizowane są w wybranych inwestycjach przez Wykonawcę zbierają bardzo dobre opinie inwestorów oraz nabywców. Ich celem jest zwiększenie zainteresowania kupnem domu, ale też pokazanie funkcjonalności i możliwości zaaranżowania przestrzeni, co przyspiesza proces realizacji ostatniego etapu projektu inwestycyjnego.

24.10 godz. 20:00