Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Otrzymaliśmy Wiktorię – Znak Jakości Przedsiębiorców!

14 października 2015

Z dumą i radością informujemy, że Pracownia Finansowa, znalazła się w gronie Laureatów XVIII edycji konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców! Do XVIII edycji konkursu WIKTORIA nominowanych zostało 24ponad pół tysiąca firm z całej Polski. Przedsiębiorstwa do plebiscytu były zgłaszane m.in. przez organizatora, samorządy terytorialne oraz gospodarcze.

W środę, 9. października, obradowała Kapituła Konkursu, która na podstawie przesłanych przez przedsiębiorców Zeszytów Konkursowych wyłoniła 40 Laureatów w 15 kategoriach. Zwycięzcy odbiorą statuetki WIKTORII podczas Wielkiej Gali 24. października w Warszawie. Uczestniczyć w niej będą, oprócz Laureatów, znamienici goście ze świata polityki, kultury, biznesu i mediów.

Zobacz relację z Wielkiej Gali tutaj: http://pracownia-finansowa.pl/pl/otrzymalismy-wiktorie-znak-jakosci-wideo/

Doskonałe zarządzanie, wysoka jakość produktów i usług, wywiązywanie się z podstawowych obowiązków wobec Państwa oraz kontrahentów i partnerów, a także działania na rzecz lokalnej społeczności – tym wyróżniają się Laureaci Nagrody WIKTORIA – podsumowuje obrady Kapituły Waldemar Piórek, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, która jest organizatorem plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców.

W gronie Laureatów tegorocznej edycji znalazły się między innymi takie firmy jak: Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., INTEGER.pl S.A., czy OKNOPLAST  sp. z o.o.

Poniżej kilka zdjęć z obrad Kapituły.

Przeczytaj także

Wiktoria znak jakości przedsiębiorców Pracownia Finansowa

Pracownia Finansowa i 39 innych laureatów konkursu Wiktoria, odebrało swoje zwycięzkie statuetki. W gali uczestniczyli znamienici goście ze świata polityki, kultury, biznesu i mediów.

O obecnych warunkach na rynku deweloperskim, sposobie radzenia sobie w dobie ogromnej konkurencji oraz o przyszłości w branży – dla magazynu Przedsiębiorcy@eu – odpowiedział Tomasz Kopiszka, Dyrektor Działu Sprzedaży w Pracowni Finansowej.
21 Lipca odbyło się kolejne Zgromadzenie Wspólników spółki PFN2, na które zaprosiliśmy wszystkich Inwestorów, posiadających udziały w tej spółce.

Kilka lat temu, masowo przelewaliśmy swoje oszczędności na konta funduszy inwestycyjnych, kupowaliśmy też mieszkania, które zaczęły szybko drożeć...

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00