Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Podpisanie umowy z generalnym wykonawcą inwestycji w Zakopanem

20 października 2017

17 października podpisana została umowa z generalnym wykonawcą w systemie 'zaprojektuj i wybuduj’ dla inwestycji w Kościelisku.

Projekt zakłada budowę czterech domów wolnostojących o powierzchni około 135 m2 każdy. Budynki charakteryzować będzie nowoczesna architektura stylizowana na podhalańską. Zakres usług świadczonych przez generalnego wykonawcę obejmuje kompleksową realizację inwestycji, w tym opracowanie wielobranżowego projektu wykonawczego. Aktualnie trwa proces opracowania dokumentacji projektowej.

 

 

Przeczytaj także

Rynek nieruchomości to „kopalnia złota” dla inwestorów z różną grubością portfela. Również początkujący inwestorzy próbują zarobić na tym rynku.

17.10.2016 wypłacone zostały, zgodnie z umową, pierwsze odsetki w ofercie inwestycyjnej Pracownia Finansowa Nieruchomości (PFN).
Inwestycja polega na finansowaniu budowy osiedli mieszkaniowych w Warszawie, a jej konstrukcja zakłada wypłatę odsetek od zainwestowanego kapitału co kwartał.

Znane są wyniki badania Massolution, które mówią, że wartość rynku globalnego w 2014 roku wyniosła około 1 miliarda dolarów a 2015r. 2,5 mld USD.
O obecnych warunkach na rynku deweloperskim, sposobie radzenia sobie w dobie ogromnej konkurencji oraz o przyszłości w branży – dla magazynu Przedsiębiorcy@eu – odpowiedział Tomasz Kopiszka, Dyrektor Działu Sprzedaży w Pracowni Finansowej.

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00