Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Podwyższony standard wykończenia, stabilny rynek i regularne wypłaty zysku

10 stycznia 2019

W roku 2018 łączny kapitał zainwestowany w projekty deweloperskie wyniósł 13 778 555,00 PLN.

Tym wynikiem po raz kolejny możemy potwierdzić, że inwestycje w nieruchomości cały czas uznawane są za najbezpieczniejsze i najbardziej przewidywalne źródło dochodu.

Udokumentowane regularne wypłaty zysków z inwestowania w tę branżę z Pracownią Finansową, a także stabilny rynek powodują, że cieszą się one coraz większą popularnością i z sukcesem zdominowały rok 2018 w inwestycjach w Warszawie. Inwestorzy doceniają także dbałość o wysoki standard realizowanych przez naszego Wykonawcę projektów deweloperskich, które zaliczane są do największych realizacji budowy segmentów jednorodzinnych w Warszawie.

Na początek 2019 roku dziękujemy zatem za dotychczasową wspaniałą współpracę i życzymy Państwu owocnej przyszłości z Pracownią Finansową!

Przeczytaj także

Rozszerzamy portfolio projektów deweloperskich o kolejną dzielnicę Warszawy!

Rynek jest mocno nienasycony, a wszystko co zostaje wystawione na sprzedaż, zaraz się sprzedaje

Jedna z inwestycji deweloperskich realizowanych przy ul. Lidzkiej na Targówku Mieszkaniowym przez Pracownię Finansową znalazła nabywców w rekordowo szybkim czasie

Inwestorom dysponującym kapitałem od 1 mln złotych umożliwiamy przystąpienie do inwestycji związanych z nieruchomościami w ramach specjalnych projektów VIP

Dodaj komentarz

21.02 godz. 20:00