Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Postępy w inwestycji deweloperskiej w Łodzi i zakończenie finansowania

11 sierpnia 2022

Pracownia Finansowa zakończyła finansowanie projektu JR Beskidzka, do którego zostały zamówione ostatnie umowy inwestycyjne. Na terenie działki zlokalizowanej w Łodzi widać też wyraźne postępy w budowie, a Inwestorzy mogą na bieżąco obserwować efekty w Panelu Inwestora oraz aplikacji mobilnej.

W czerwcu, w budynku numer 6 układany był strop gęstożebrowy, po czym przystąpiono do wylania betonu na stropy zarówno w budynku numer 6 jak i 5. Następnie w tych domach wylane zostały także z betonu schody i balkony. Intensywne prace w budynkach 5 i 6 pozwoliły na wymurowanie w lipcu drugiej kondygnacji tych nieruchomości oraz zostały zalane w nich wieńce i daszki nad balkonami. W kolejnych miesiącach wykonano już tutaj więźbę dachową oraz przystąpiono do prac dekarskich w budynku numer 5.

Lipiec był natomiast miesiącem, w którym przygotowano budynki numer 4 i 3 do położenia stropów Teriva i zrealizowano te prace. Wykonawcy udało się zalać także strop w budynku numer 4 oraz wylać ławy fundamentowe na budynku numer 2. W sierpniu wymurowano ściany piętra w budynku numer 4 oraz rozpoczęto prace dekarskie, w budynku numer 3 zalano strop, a w budynku numer 2 wylano chudy beton i przystąpiono do murowania ścian parteru. Postępy widoczne są na zdjęciach w galerii.

Projekt JR Beskidzka sfinansowano w ramach inwestycji crowdfundingowych, do których można dołączyć we współpracy z Pracownią Finansową. Pozyskiwanie kapitału zostało zakończone, a zwrot z tej dochodowej inwestycji oszacowano na poziomie 21,4%. Sprawdź dostępne inwestycje w nieruchomości i dowiedz się jak zainwestować TUTAJ>>

Przeczytaj także

Branża nieruchomości mierzy się obecnie z wyzwaniami związanymi z rosnącą inflacją, wzrostem cen materiałów, a także dostępem do kredytów. Mimo to, zapotrzebowanie na rynku mieszkaniowym w Łodzi jest większe. Z czego to wynika? Zapytaliśmy Rafała Jujka – Prezesa JR Capital – partnera branżowego grupy INWE, realizującego inwestycje deweloperskie w Łodzi, do których można dołączyć z Pracownią Finansową.

Sposobów inwestowania na rynku nieruchomości jest już bardzo wiele. Inwestorzy wybierając odpowiedni dla siebie projekt biorą pod uwagę głównie prognozowaną stopę zwrotu z inwestycji, ale także horyzont inwestycyjny oraz próg wejścia. Zawsze jednak zależy im na bezpieczeństwie inwestycji. Dlatego inwestowanie na rynku deweloperskim w banki ziemi, staje się odpowiednią propozycją szczególnie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z inwestowaniem długoterminowym i chcą się przekonać o potencjale rynku nieruchomości.

Inwestorzy stoją przed dylematem – inwestować czy wstrzymywać kapitał? Na szali ważą się losy tracącej na wartości gotówki w dobie inflacji i obawy przed dalszym rozwojem sytuacji związanej z wojną na Ukrainie. W odniesieniu do obecnych realiów na rynku eksperci Pracowni Finansowej odpowiadali na pytania uczestników webinaru dotyczącego inwestowania w nieruchomości.

Inwestycja deweloperska SPARK to projekt realizowany przy ul. Krzesiwa 9 na warszawskim Zaciszu. W otoczeniu zieleni możemy już podziwiać zespół 7 pięknych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Proekologiczna postawa dewelopera z grupy INWE sprawiła, że okolica zazieleniła się jeszcze bardziej, dzięki zasadzonym przy drodze tujom.

24.10 godz. 20:00