Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Pracownia Finansowa wypłaca zyski z inwestycji w nieruchomości

12 października 2019

jak inwestować w nieruchomości Pracownia Finansowa

Pracownia Finansowa dba o to, aby inwestorzy projektów deweloperskich mieli co odłożyć, czego efektem jest zgodna z harmonogramem wypłata zysków w październiku – miesiącu oszczędzania.

W wyniku sprzedaży kolejnych domów w dochodowej inwestycji Ostródzka III (Osiedle Moments) spółka PFN 2 wypłaci w październiku zaliczkę na poczet zysku. Zysk w całości zostanie wypłacony w tuż po zakończeniu realizacji IV etapu inwestycji w Warszawie. 15 października to także termin wypłat jednej z czterech, regularnych rat odsetkowych w projekcie PFN sk gdzie inwestorzy udzielali spółce deweloperskiej pożyczki ze stałym oprocentowaniem.

Pracownia Finansowa planuje czasowo otwierać możliwość przystępowania nowych inwestorów do wymienionego wyżej projektu PFN sk, aby – tak jak w chwili obecnej – powiększać bank ziemi Grupy PF, czyli nabywać grunty pod kolejne inwestycje w nieruchomości, doprowadzać do uzyskania pozwolenia na budowę i odsprzedawać z zyskiem.

Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do dołączania do nowych projektów inwestycji w dochodowe nieruchomości!

Przeczytaj także

inwestycje w warszawie 2019

Okres letni w realizacji inwestycji deweloperskich na Targówku przyniósł kolejne zmiany, dlatego z przyjemnością zapraszamy do obejrzenia filmu nagranego dronem

crowdfunding, flipy, condo-hotele, w co inwestować

Jeśli zależy nam na inwestycji pasywnej, to powinniśmy wiedzieć z jakimi wyzwaniami wiążą się dostępne opcje inwestycyjne

Tomasz Kopiszka

Wszystko co powinieneś wiedzieć o inwestowaniu na rynku nieruchomości w najbliższym czasie

Zapisz się do newslettera i obejrzyj VIDEO z webinarem za darmo!

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00