Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Pracownia Finansowa zdradza plany na 2020 rok w nieruchomościach

17 stycznia 2020

Inwestycje w nieruchomości już od wielu lat są jednymi z najbardziej opłacalnych sposobów na lokowanie nadwyżek kapitału. Z roku na rok rosną ceny mieszkań, dlatego wkład finansowy w ich zakup, po czasie, przeważnie zwraca się z nawiązką. Dzięki tej korzystnej sytuacji na rynku, Grupa Pracownia Finansowa w zeszłym roku z sukcesem zrealizowała kilkanaście inwestycji w Warszawie. Przedstawiamy nasze plany na rok 2020 oraz opinie odnośnie prognoz na kolejne lata.

Grupa Pracownia Finansowa w 2019 roku – co udało się zrealizować?

Współpraca doświadczonych specjalistów oraz dobrowolnych inwestorów już od kilku lat przynosi świetne efekty. Grupa Pracownia Finansowa wybudowała w zeszłym roku 12 domów i zakupiła kilka kolejnych działek m.in. na warszawskim Mokotowie oraz w Zakopanem.

W minionym roku z sukcesem udało nam się ukończyć realizacje osiedli: Zakopane I, Ostródzka III (PFN5), Lidzka II (PFN6) oraz Karkonoszy. Nasze projekty są położone w pięknych, dobrze skomunikowanych lokalizacjach. Samo budownictwo reprezentuje najwyższy poziom wykonania – dorównuje apartamentowcom o podwyższonym standardzie. Jest stylowe, modne, a do tego solidnie i rozsądnie zaprojektowane. Stawiamy na przeszklenia zapewniające duży dostęp naturalnego światła, intrygujące elewacje kamienne, estetyczne a zarazem trwałe barierki ze stali nierdzewnej oraz inne ergonomiczne rozwiązania. Tworzymy miejsca, w których chce się mieszkać!

Liczne badania statystyczne jasno wykazują, że oraz więcej osób planuje zakup nieruchomości w dużym mieście. Są to młodzi ludzie planujący rozpocząć swoje dorosłe życie, imigranci oraz posiadacze większego kapitału, którzy chcą go skutecznie zabezpieczyć. Inwestycja w rynek nieruchomości może się okazać niezwykle korzystna. Takie ulokowanie pieniędzy daje wysokie szanse na atrakcyjny zarobek pasywny w ciągu kilku lat.

W roku 2018 do Grupy Pracownia Finansowa dołączyli Inwestorzy z kapitałem na inwestycje w nieruchomości w wysokości: 13 778 555,00 zł. W 2019 wynosił on z kolei aż: 17 615 000,00 zł, czyli niemalże o 4 miliony zł więcej! Na ten moment średni zysk z inwestycji w nasze spółki komandytowe wynosi około 10% rocznie. Dane historyczne potwierdzają zatem, iż jest to coraz popularniejszy sposób na zabezpieczenie kapitału oraz dochód pasywny.

Rynek nieruchomości w 2020 roku – opinie ekspertów z Pracowni Finansowej

Nowy rok przynosi widmo podwyżek – prądu, artykułów spożywczych oraz innych mediów i kosztów związanych z życiem codziennym. Siłą rzeczy zwiększają się też ceny najmu. Wielu młodych ludzi woli płacić ratę kredytu niż co miesiąc uiszczać podobną należność właścicielowi. Z tego względu zaczynają szukać mieszkań, które mogliby dla siebie zakupić.

Niektórzy eksperci przewidują, że chwilowo może nastąpić niewielki spadek zainteresowania na rynku nieruchomości, ale opinie specjalistów z Pracowni Finansowej są zdecydowanie optymistyczne. Przewidujemy, że rok 2020 nadal będzie bardzo dobrym czasem na dochodowe inwestycje w tym sektorze. Zapowiadana stagnacja najprawdopodobniej okaże się tak nieznaczna, że nie wpłynie na ogólną sytuację na rynku. Ponadto nisza w jakiej działa Pracownia Finansowa, dobrze skomunikowanych domów jednorodzinnych w stolicy, jest jeszcze mniej wrażliwa na ew. spowolnienie w branży.

Plany na rok 2020 – jakie projekty prowadzi Grupa Pracownia Finansowa?

W roku 2020 Grupa Pracownia Finansowa dalej będzie pracować nad dokończeniem rozpoczętych realizacji. Plany zakładają oddanie do użytku 40 domów oraz 13 mieszkań w Warszawie i Zakopanem. W procesie realizacji są m.in. piękne osiedla Ostródzka IV, Kuflewska czy Kuszników. Sukcesy z poprzednich lat napędzają nasze działania i motywują do podejmowania kolejnych wyzwań.

Nieruchomości inwestycyjne nadal są i można przypuszczać, że jeszcze przez wiele lat będą jedną z najatrakcyjniejszych oraz najbardziej opłacalnych form lokowania kapitału. Nasze sukcesy mówią same za siebie. Grupa Pracownia Finansowa z roku na rok dynamicznie się rozwija. Dzięki naszemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy oraz wsparciu niezależnych inwestorów z powodzeniem planujemy, realizujemy i spieniężamy nasze inwestycje. Osoby szukające stosunkowo bezpiecznego, a do tego opłacalnego sposobu na zabezpieczenie oraz pomnożenie posiadanych pieniędzy koniecznie zachęcamy do obserwowania realizacji, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do zarezerwowania miejsca podczas transmisji LIVE z ekspertem!

Przeczytaj także

Pracownia Finansowa opinie, dlaczego nieruchomości drożeją

Wyjaśniamy, dlaczego nieruchomości nadal drożeją oraz jak można wykorzystać ten fakt

Pracownia Finansowa inwestycja Kuflewska

Przedstawiamy 3 korzyści, jakie daje taki crowdinvesting!

jak inwestować w nieruchomości Pracownia Finansowa

Pracownia Finansowa dba o to, aby inwestorzy projektów deweloperskich mieli co odłożyć

Tomasz Kopiszka

Wszystko co powinieneś wiedzieć o inwestowaniu na rynku nieruchomości w najbliższym czasie

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00