Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Pracownia Finansowa zyskała miano „Przedsiębiorstwa Fair Play”

29 listopada 2016

W piątek 25 listopada 2016 roku w EXPO XXI w Warszawie odbyła się uroczysta gala programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2016 podczas której wyłoniono jego laureatów. Na uroczystej gali Pracownia Finansowa reprezentowana była przez Wiceprezesa ds. sprzedaży – Tomasza Wiśniewskiego, który odebrał uzyskany przez firmę certyfikat.

„Jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się tak prestiżowym tytułem jakim jest „Przedsiębiorstwo Fair Play” zwłaszcza, że nie łatwo było go zdobyć. To kolejne wyróżnienie potwierdzające, że nasze działania odzwierciedlają wartości jakimi się kierujemy. Dla nas jest to przede wszystkim nagroda za cały wysiłek, jaki wkładamy w prowadzenie biznesu. Dla naszych obecnych Inwestorów jest potwierdzeniem dobrego wyboru, a dla przyszłych sygnałem, że warto inwestować w nasze projekty, takie jak elektrownie wiatrowe i nieruchomości”  – mówi Tomasz Wiśniewski.

Program posiada wieloletnią tradycję – pierwsza edycja odbyła się w 1998 roku. Jego celem jest promowanie zachowań etycznych  i nakłanianie firm do wprowadzania stosownych zmian w zakresie wewnętrznej organizacji pracy, kształtowania pozytywnych relacji z otoczeniem organizacji oraz dbałości o środowisko naturalne.

Każda firma ubiegająca się o tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” musi przejść dwuetapową weryfikację. Etap pierwszy zakłada wypełnienie deklaracji zgłoszeniowej. W drugim etapie firma przechodzi szczegółowy audyt sprawdzający, przeprowadzany przez organizatorów i przedstawicieli instytucji współpracujących, mający na celu weryfikację prawdziwości udzielonych odpowiedzi. Oceny wyników audytu dokonują Komisje: Regionalne i Ogólnopolska składające się z przedstawicieli administracji i samorządów, banków i instytucji finansowych, uczelni, organizacji przedsiębiorców, ZUS, organów podatkowych. Nad całością pieczę sprawuje Kapituła, w której zasiadają autorytety życia politycznego i gospodarczego.

Pracownia Finansowa, jako jedna z niewielu firm posiadających produkty inwestycyjne pomyślnie przeszła ten dwuetapowy proces weryfikacji i znalazła się w gronie laureatów, a tym samym również posiadaczy certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. W tegorocznej edycji w województwie mazowieckim przyznanych zostało tylko 10 takich certyfikatów. Oprócz Pracowni Finansowej otrzymali je m.in.: SABUR Sp. z o.o., ATHENASOFT SP. z o.o. czy EURO-TRUCK SP. z o.o.

Tego typu nagrody stanowią uwiarygodnienie nas – firmy, której specjalnością są inwestycje w realną wartość, takie jak inwestycje w nieruchomości i elektrownie wiatrowe. Zarówno osoba indywidualna jak i przedsiębiorca, który zadaje sobie pytanie: Jak dobrze zainwestować pieniądze bierze pod uwagę przede wszystkim wiarygodność instytucji, która jej w tym pomoże. Jako firma, która już od kilku lat funkcjonuje na rynku inwestycyjnym doskonale to rozumiemy i właśnie na wiarygodności i zaufaniu chcemy budować naszą markę, jaką jest Pracownia Finansowa.

Galeria

Przeczytaj także

Znane są wyniki badania Massolution, które mówią, że wartość rynku globalnego w 2014 roku wyniosła około 1 miliarda dolarów a 2015r. 2,5 mld USD.
O obecnych warunkach na rynku deweloperskim, sposobie radzenia sobie w dobie ogromnej konkurencji oraz o przyszłości w branży – dla magazynu Przedsiębiorcy@eu – odpowiedział Tomasz Kopiszka, Dyrektor Działu Sprzedaży w Pracowni Finansowej.
21 Lipca odbyło się kolejne Zgromadzenie Wspólników spółki PFN2, na które zaprosiliśmy wszystkich Inwestorów, posiadających udziały w tej spółce.

Kilka lat temu, masowo przelewaliśmy swoje oszczędności na konta funduszy inwestycyjnych, kupowaliśmy też mieszkania, które zaczęły szybko drożeć...

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00