Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Przegląd inwestycji deweloperskich w Warszawie z ostatniego miesiąca

10 kwietnia 2020

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom proces budowy w inwestycjach deweloperskich trwa coraz krócej. Widać to w szczególności na przykładzie naszych warszawskich projektów.

Sprawna realizacja inwestycji daje możliwość szybszej sprzedaży, a co za tym idzie –  zwrotu z inwestycji w krótkim czasie. Z pomocą ekspertów PF jest to jeszcze prostsze i wygodniejsze. Obejrzyj film z nieruchomości w Warszawie i dowiedz się jak wyglądają projekty deweloperskie realizowane przez Grupę Pracownia Finansowa.

Przeczytaj także

Użytkownicy aplikacji jako pierwsi otrzymują informacje o nowych projektach inwestycyjnych, do których można dołączyć, a także preferencyjnych warunkach przystąpienia do inwestycji, dostępnych wyłącznie dla wąskiego grona osób.

Do Warszawy sprowadza się wiele młodych ludzi z innych części Polski, a także z zagranicy. Ponieważ szukają tutaj pracy i stabilizacji, często decydują się na kupno własnego lokum. Z tego względu inwestycje w nieruchomości są świetnym sposobem na zabezpieczenie oraz pomnożenie kapitału. Przedstawiamy nasz nowy warszawski projekt – O2!

Statystyki jasno wykazują, że w Polsce powstaje coraz więcej mieszkań i domów jednorodzinnych. Wzrosty cen podstawowych mediów oraz produktów mają chwilowo spowolnić rozwój sektora budowlanego, ale nie przewiduje się żadnego załamania. Czy rynek mieszkaniowy w Polsce ma potencjał inwestycyjny? Analizujemy raport GUS!

Jak wykazują badania m.in. Głównego Urzędu Statystycznego, Polacy coraz chętniej kupują domy na własność. W jakich wnętrzach najchętniej chce się teraz mieszkać? Wyjaśniamy jakie inwestycje w nieruchomości są teraz najbardziej popularne.

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00