Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Realizacje

K36, Kołowa 36 Warszawa


Koszt budowy: 3 900 000 PLN (przewidywany)
Zwrot z inwestycji: 15,22% (przewidywany)

Lokalizacja

Wizualizacja

Opis inwestycji

Inwestycja deweloperska K36 to projekt, który zostanie zrealizowany przy ul. Kołowej 36 na Targówku Mieszkaniowym. Projekt zakłada budowę domu wielorodzinnego z dwunastoma lokalami mieszkalnymi. Koncepcja architektoniczna zakłada realizację w oparciu o typową dla naszego wykonawcy, funkcjonalną architekturę, która stanowi kluczowy czynnik sukcesu dotychczasowych inwestycji. Potencjał warszawskiego rynku nieruchomości umożliwia prognozowanie atrakcyjnego zysku dla Inwestorów.

Strategia inwestycyjna

Inwestycja została przygotowana z założeniem wybudowania i sprzedaży lokali w cenie umożliwiającej wypłatę atrakcyjnego zysku Inwestorom – Wspólnikom.

Całkowity nakład inwestycyjny w tym projekcie wynosi 3,9 mln PLN. Jest to nasz kolejny projekt inwestycyjny realizowany na terenie Targówka Mieszkaniowego. Zaledwie 450m od nieruchomości znajduje się stacja Metra Targówek Mieszkaniowy, stanowiąca o dobrym skomunikowaniu lokalizacji. Dodatkowym atutem jest otoczenie zieleni i drzew.

Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza rynkowa oraz sukcesy poprzednich realizacji pozwalają opiniować projekt jako pozwalający wygenerować atrakcyjny zysk, dlatego dołączył do portfolio inwestycji deweloperskich, uznawanych za jedne z najbezpieczniejszych form inwestowania ostatnich lat. Nasi specjaliści na bieżąco uważnie analizują potrzeby potencjalnych nabywców, dlatego spodziewamy się dużego zainteresowania tym projektem.