Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Rozpoczęcie budowy w inwestycji PFN SPARK

30 września 2020

Inwestycja deweloperska PFN SPARK to projekt, który zostanie zrealizowany przy ul. Krzesiwa 9 na warszawskim Zaciszu (350 m od stacji Warszawa Zacisze Wilno). W otoczeniu zieleni powstaną 3 domy jednorodzinne dwulokalowe oraz jeden dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej – łącznie 7 lokali mieszkalnych.

Budowa rozpoczęła się we wrześniu zgodnie z planem, po rozbiórce istniejącej zabudowy. W drugiej połowie miesiąca wytyczono obrys budynków oraz usunięto wierzchnią warstwy gleby. Pozwoliło to na rozpoczęcie murowania oraz zasypkę fundamentów.

Projekt architektoniczny zakłada budowę w oparciu o typową dla naszego wykonawcy, funkcjonalną architekturę, która stanowi kluczowy czynnik sukcesu dotychczasowych inwestycji. Potencjał warszawskiego rynku nieruchomości umożliwił prognozowanie atrakcyjnego zysku dla Inwestorów.

Jest to nasz kolejny projekt inwestycyjny w niedalekim sąsiedztwie Targówka Mieszkaniowego. W bliskim otoczeniu nieruchomości znajdują się ogródki działkowe, sklepy, a także stacja kolejowa, stanowiąca o dobrym skomunikowaniu lokalizacji. Ogromnym atutem jest otoczenie zieleni i drzew.

Całkowity nakład inwestycyjny w tym projekcie wynosi 5mln PLN, a finansowanie inwestycji zostało już praktycznie zakończone. W rezerwacji pozostają ostatnie udziały. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą dochodowych nieruchomości i dołączania do projektów uwzględniających w strategii ryzyko inlfacji.

Postępy prac

Przeczytaj także

W co warto inwestować, aby zysk z inwestycji w nieruchomości był jak najbardziej zauważalny, i na co zwrócić największą uwagę przy decydowaniu się na przyłączenie do naszych projektów deweloperskich.

Wyjaśniamy w skrócie, czym się tak naprawdę charakteryzują nasze inwestycje w warszawskich osiedlach na Białołęce czy Targówku, oraz w którym momencie najlepiej dołączyć do prowadzonych przez nas zyskownych projektów deweloperskich.

Czym się kierujemy wybierając miejsce dla naszych inwestycji i skąd czerpiemy inspiracje dla naszych domów i osiedli.

Skąd wiemy, jak pomnożyć pieniądze? Co sprawia, że nasze inwestycje w nieruchomości w Warszawie to perspektywiczne przedsięwzięcia? Jakim sposobem wykonawca kieruje ofertę sprzedaży domów do idealnie trafionej grupy nabywców?

24.10 godz. 20:00