Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Rozpoczęcie budowy w inwestycji PFN SPARK

30 września 2020

Inwestycja deweloperska PFN SPARK to projekt, który zostanie zrealizowany przy ul. Krzesiwa 9 na warszawskim Zaciszu (350 m od stacji Warszawa Zacisze Wilno). W otoczeniu zieleni powstaną 3 domy jednorodzinne dwulokalowe oraz jeden dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej – łącznie 7 lokali mieszkalnych.

Budowa rozpoczęła się we wrześniu zgodnie z planem, po rozbiórce istniejącej zabudowy. W drugiej połowie miesiąca wytyczono obrys budynków oraz usunięto wierzchnią warstwy gleby. Pozwoliło to na rozpoczęcie murowania oraz zasypkę fundamentów.

Projekt architektoniczny zakłada budowę w oparciu o typową dla naszego wykonawcy, funkcjonalną architekturę, która stanowi kluczowy czynnik sukcesu dotychczasowych inwestycji. Potencjał warszawskiego rynku nieruchomości umożliwił prognozowanie atrakcyjnego zysku dla Inwestorów.

Jest to nasz kolejny projekt inwestycyjny w niedalekim sąsiedztwie Targówka Mieszkaniowego. W bliskim otoczeniu nieruchomości znajdują się ogródki działkowe, sklepy, a także stacja kolejowa, stanowiąca o dobrym skomunikowaniu lokalizacji. Ogromnym atutem jest otoczenie zieleni i drzew.

Całkowity nakład inwestycyjny w tym projekcie wynosi 5mln PLN, a finansowanie inwestycji zostało już praktycznie zakończone. W rezerwacji pozostają ostatnie udziały. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą dochodowych nieruchomości i dołączania do projektów uwzględniających w strategii ryzyko inlfacji.

Postępy prac

Przeczytaj także

W co warto inwestować, aby zysk z inwestycji w nieruchomości był jak najbardziej zauważalny, i na co zwrócić największą uwagę przy decydowaniu się na przyłączenie do naszych projektów deweloperskich.

Wyjaśniamy w skrócie, czym się tak naprawdę charakteryzują nasze inwestycje w warszawskich osiedlach na Białołęce czy Targówku, oraz w którym momencie najlepiej dołączyć do prowadzonych przez nas zyskownych projektów deweloperskich.

Czym się kierujemy wybierając miejsce dla naszych inwestycji i skąd czerpiemy inspiracje dla naszych domów i osiedli.

Skąd wiemy, jak pomnożyć pieniądze? Co sprawia, że nasze inwestycje w nieruchomości w Warszawie to perspektywiczne przedsięwzięcia? Jakim sposobem wykonawca kieruje ofertę sprzedaży domów do idealnie trafionej grupy nabywców?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *