Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Rozpoczęcie sprzedaży kolejnych nieruchomości

15 grudnia 2017

Z przyjemnością informujemy, że na dniach do sprzedaży trafią kolejne domy wybudowane w ramach naszych projektów nieruchomości inwestycyjnych.

Jako pierwsze oddane zostaną segmenty zlokalizowane bezpośrednio przy ulicy Ostródzkiej, czyli 6 domów ciągu zachodniego. W inwestycji zakończono już wszystkie roboty budowlano-montażowe i pozostały do wykonania wyłącznie prace malarskie.

Do sprzedaży przygotowywana jest także nieruchomość przy ul. Lidzkiej, gdzie kończy się malowanie wnętrz.

Przeczytaj także

Od teraz Klienci dołączający do projektów inwestycyjnych związanych z nieruchomościami mogą wpłacać kapitał w kryptowalucie BTC!

12 miesięcy to dla nieruchomości niezwykle szybko upływający czas pod znakiem zachodzących zmian. W przypadku inwestycji PFN prace również poszły naprzód, a w planach rysują się już kolejne projekty

Doświadczenie naszych ekspertów, sprawna komunikacja, a także systematyczne przekazywanie raportów okresowych sprawiają, że Inwestorzy chętnie przyłączają się do projektów inwestycyjnych

Patrząc wstecz i wspominając wydarzenia minionego roku, możemy z całą pewnością powiedzieć, że był to dla rynku nieruchomości okres bardzo intensywny

Rynek nieruchomości to „kopalnia złota” dla inwestorów z różną grubością portfela. Również początkujący inwestorzy próbują zarobić na tym rynku.

17.10.2016 wypłacone zostały, zgodnie z umową, pierwsze odsetki w ofercie inwestycyjnej Pracownia Finansowa Nieruchomości (PFN).
Inwestycja polega na finansowaniu budowy osiedli mieszkaniowych w Warszawie, a jej konstrukcja zakłada wypłatę odsetek od zainwestowanego kapitału co kwartał.

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00