Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 270 11 10

Aktualności

Rozpoczynamy prace nad IV etapem osiedla Ostródzka

28 lipca 2017

Rozpoczynamy budowę kolejnego, IV już etapu osiedla Ostródzka – prywatnego osiedla domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie. W ramach inwestycji wybudowane zostaną 24 domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, o powierzchni od 150m2 do 250m2 każdy.

Postępy prac można śledzić tutaj.

Aktualnie można jeszcze dołączyć do projektu stając się wspólnikiem spółki PFN2, realizującej finansowanie 13 domów z IV etapu osiedla.

Inwestorom, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty gwarantujemy w umowie 10% zwrotu rocznie. Planowany czas trwania inwestycji to 2 lata. Możliwe jest również wcześniejsze zakończenie prac nad projektem, co nie oznacza konieczności wyjścia ze spółki. Inwestorzy, którzy zdecydują się na pozostanie w spółce mogą nadal odbierać zysk w wysokości 10% rocznie, ponieważ spółka będzie angażować się w kolejne projekty. Struktura inwestycji realizowana jest w oparciu spółkę komandytową, ze względu na optymalizację kwestii podatkowych. Umowa spółki zabezpiecza interesy Inwestorów dając pewność, że zyski ze sprzedaży nieruchomości trafiają najpierw do nich. Do czasu realizacji zysku ziemia wraz z wybudowanymi domami stanowi zabezpieczenie transakcji o wartości 160% wartości Inwestycji.

Podstawowe parametry inwestycji w ramach spółki PFN2:

  • Czas trwania inwestycji: 24 miesiące
  • Całkowity koszt inwestycji (ziemia+13 domów): 6.448.000 zł
  • Minimalna kwota wejścia: 200.000 zł (Dla inwestorów Pracowni Finansowej, którzy są w innych projektach: 50.000zł.)
  • Gwarantowana umową stopa zwrotu: 10% w skali roku

Do pobrania

  • Ostródzka IV - plan inwestycji
  • Teaser nieruchomości
  • Umowa inwestycyjna
  • Umowa spółki

Przeczytaj także

Rok 2016 był dla nas czasem dynamicznego rozwoju. Przygotowaliśmy krótkie wideo z kluczowymi dla nas momentami.

Zainteresowanie zakupem mieszkań, znacznie wzrosło a finansowanie odbywało się przy dużym udziale środków własnych.

17.10.2016 wypłacone zostały, zgodnie z umową, pierwsze odsetki w ofercie inwestycyjnej Pracownia Finansowa Nieruchomości (PFN).
Inwestycja polega na finansowaniu budowy osiedli mieszkaniowych w Warszawie, a jej konstrukcja zakłada wypłatę odsetek od zainwestowanego kapitału co kwartał.

Kilka lat temu, masowo przelewaliśmy swoje oszczędności na konta funduszy inwestycyjnych, kupowaliśmy też mieszkania, które zaczęły szybko drożeć...

21 sierpnia godz. 20:00