Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Ruszyła budowa kolejnych domów w inwestycji Ostródzka

8 sierpnia 2018

W lipcu nasz wykonawca uzyskał pozwolenie na budowę kolejnego etapu Osiedla Moments, usytuowanego w najbardziej zazielenionej części Targówka Mieszkaniowego przy ul. Ostródzkiej.

W ramach etapu IV-D powstaną dwa domy w zabudowie bliźniaczej. Proces budowy ruszył tak szybko jak to tylko było możliwe, dlatego na placu możemy podziwiać już fundamenty oraz wznoszące się ściany.

W inwestycji łącznie powstaną 24 domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, o powierzchni od 150 do 250 m2 każdy. Nieruchomości inwestycyjne będą tworzyć prywatne osiedle domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie wykończenia, oferujących swoim użytkownikom dogodną lokalizację oraz ergonomiczne, nowoczesne rozwiązania architektoniczne.

Postępy w realizacji można na bieżąco śledzić tutaj >>

Przeczytaj także

W czerwcu i w lipcu Pracownia Finansowa realizuje wypłaty zysków z czterech projektów inwestycyjnych, a suma wypłat dochodzi do rekordowej kwoty!

Jedna z inwestycji deweloperskich realizowanych przy ul. Lidzkiej na Targówku Mieszkaniowym przez Pracownię Finansową znalazła nabywców w rekordowo szybkim czasie

Dziesiątego czerwca nastąpiło oficjalne otwarcie Domu Pokazowego, czyli całkowicie wykończonego segmentu w inwestycji zrealizowanej przy ul. Ostródzkiej.

Inwestorom dysponującym kapitałem od 1 mln złotych umożliwiamy przystąpienie do inwestycji związanych z nieruchomościami w ramach specjalnych projektów VIP

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00