Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Start budowy JR Beskidzka – inwestycyjne LAST MINUTE

3 czerwca 2022

Ruszyła budowa w projekcie deweloperskim JR Beskidzka. Inwestycja zakłada budowę i sprzedaż 12 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Popyt lokalnego rynku, postęp prac i realna kalkulacja pozwalają prognozować atrakcyjną stopę zwrotu w tym projekcie, który ma charakter krótkoterminowy.

Wizualizacja projektu inwestycji JR Beskidzka

Trwają intensywne roboty budowlane na terenie inwestycji. Zakończono prace fundamentowe w czterech z sześciu budynków oraz kontynuowane są prace przy instalacjach wodno-kanalizacyjnych. Planowane zakończenie inwestycji już w 3. kwartale 2023.

Zobacz postępy w budowie inwestycji JR Beskidzka

Projekt JR Beskidzka to inwestycyjne LAST MINUTE. Masz możliwość wzięcia udziału w prezentowanym projekcie, który już jest w trakcie realizacji. Nie czekasz na pozwolenie na budowę ani zakończenie procesów urzędowych niezbędnych do przystąpienia do realizacji. Inwestujesz pasywnie i zarabiasz jak deweloper na sprzedaży nieruchomości.

Lokalizacja: ul. Beskidzka 117, Łódź
Horyzont inwestycyjny: 15 miesięcy
Prognozowany zysk dla Inwestora: 21,4%
Zagwarantowany umową 50% udział w zysku spółki brutto
Inwestuj od:
200 tys. PLN

Dowiedz się więcej na temat inwestycji oraz zapoznaj się z estymacją zyskowności inwestycji już we wtorek o 20:00 podczas webinaru LIVE

REJESTRACJA

Przeczytaj także

Branża nieruchomości mierzy się obecnie z wyzwaniami związanymi z rosnącą inflacją, wzrostem cen materiałów, a także dostępem do kredytów. Mimo to, zapotrzebowanie na rynku mieszkaniowym w Łodzi jest większe. Z czego to wynika? Zapytaliśmy Rafała Jujka – Prezesa JR Capital – partnera branżowego grupy INWE, realizującego inwestycje deweloperskie w Łodzi, do których można dołączyć z Pracownią Finansową.

Sposobów inwestowania na rynku nieruchomości jest już bardzo wiele. Inwestorzy wybierając odpowiedni dla siebie projekt biorą pod uwagę głównie prognozowaną stopę zwrotu z inwestycji, ale także horyzont inwestycyjny oraz próg wejścia. Zawsze jednak zależy im na bezpieczeństwie inwestycji. Dlatego inwestowanie na rynku deweloperskim w banki ziemi, staje się odpowiednią propozycją szczególnie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z inwestowaniem długoterminowym i chcą się przekonać o potencjale rynku nieruchomości.

Inwestorzy stoją przed dylematem – inwestować czy wstrzymywać kapitał? Na szali ważą się losy tracącej na wartości gotówki w dobie inflacji i obawy przed dalszym rozwojem sytuacji związanej z wojną na Ukrainie. W odniesieniu do obecnych realiów na rynku eksperci Pracowni Finansowej odpowiadali na pytania uczestników webinaru dotyczącego inwestowania w nieruchomości.

Inwestycja deweloperska SPARK to projekt realizowany przy ul. Krzesiwa 9 na warszawskim Zaciszu. W otoczeniu zieleni możemy już podziwiać zespół 7 pięknych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Proekologiczna postawa dewelopera z grupy INWE sprawiła, że okolica zazieleniła się jeszcze bardziej, dzięki zasadzonym przy drodze tujom.

24.10 godz. 20:00