Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Start budowy w inwestycji Apartamenty Polesie – prognozowana stopa zwrotu 21%

17 kwietnia 2023

Ruszyła budowa Osiedla Apartamenty Polesie! Zapraszamy do dołączenia do tej niszowej inwestycji w luksusowe osiedle domów jednorodzinnych w obrębie miasta Łodzi, która w 2024 roku zakłada oddać do użytku zespół ośmiu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Prognozowana stopa zwrotu dla inwestorów Pracowni Finansowej to 21% rocznie.

Partner branżowy grupy INWE, odpowiedzialny za realizację inwestycji informuje o rozpoczęciu prac na budowie osiedla Apartamenty Polesie. Otrzymano zgodę na przyłączenie wody oraz energii elektrycznej. Wykonano niwelację terenu, prace związane z organizacją placu budowy oraz wykop pod fundamenty i rozpoczęto układanie zbrojenia. 8 z 16 powstałych lokali ma spełnić wymagania rządowego Programu Pierwsze Mieszkanie – kredyt na 2%.

Zobacz zdjęcia z budowy w inwestycji Osiedla Apartamenty Polesie w Łodzi

Dlaczego warto zainwestować?

  • Czekają nas wzrosty cen nieruchomości przez zmniejszenie podaży
  • Rośnie sprzedaż domów dzięki zwiększeniu dostępności kredytów
  • Niszowe nieruchomości, wykazują większą stabilność popytu
  • Rynek premium rośnie niezależnie od koniunktury
  • Nisza domów jednorodzinnych w mieście, nieobsługiwana przez masowych deweloperów jeszcze zyskała na wartości w wyniku pandemi Covid i rozpowszechnienia się pracy zdalnej
  • Łódź to jedno z najszybciej rozwijających się miast w kraju – jeden z głównych centrów outsourcingowych i logistycznych

W styczniu 2023 łódzka dzielnica Polesie zanotowała najwyższy popyt na nieruchomości ze wszystkich dzielnic w Łodzi. Aż 40% wszystkich szukających nowego lokum brało pod uwagę tę lokalizację, czyli miejsce, gdzie finansowany jest aktualnie projekt Apartamenty Polesie z Pracownią Finansową.

Sprawdź, jak dołączyć do inwestycji, realizowanej w najbardziej pożądanej dzielnicy w Łodzi!

Dowiedz się więcej podczas webinaru LIVE
REJESTRACJA>>>

Zarejestruj się już teraz a otrzymasz przypomnienie przez e-mail i SMS

Przeczytaj także

Branża nieruchomości mierzy się obecnie z wyzwaniami związanymi z rosnącą inflacją, wzrostem cen materiałów, a także dostępem do kredytów. Mimo to, zapotrzebowanie na rynku mieszkaniowym w Łodzi jest większe. Z czego to wynika? Zapytaliśmy Rafała Jujka – Prezesa JR Capital – partnera branżowego grupy INWE, realizującego inwestycje deweloperskie w Łodzi, do których można dołączyć z Pracownią Finansową.

Sposobów inwestowania na rynku nieruchomości jest już bardzo wiele. Inwestorzy wybierając odpowiedni dla siebie projekt biorą pod uwagę głównie prognozowaną stopę zwrotu z inwestycji, ale także horyzont inwestycyjny oraz próg wejścia. Zawsze jednak zależy im na bezpieczeństwie inwestycji. Dlatego inwestowanie na rynku deweloperskim w banki ziemi, staje się odpowiednią propozycją szczególnie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z inwestowaniem długoterminowym i chcą się przekonać o potencjale rynku nieruchomości.

Inwestorzy stoją przed dylematem – inwestować czy wstrzymywać kapitał? Na szali ważą się losy tracącej na wartości gotówki w dobie inflacji i obawy przed dalszym rozwojem sytuacji związanej z wojną na Ukrainie. W odniesieniu do obecnych realiów na rynku eksperci Pracowni Finansowej odpowiadali na pytania uczestników webinaru dotyczącego inwestowania w nieruchomości.

Inwestycja deweloperska SPARK to projekt realizowany przy ul. Krzesiwa 9 na warszawskim Zaciszu. W otoczeniu zieleni możemy już podziwiać zespół 7 pięknych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Proekologiczna postawa dewelopera z grupy INWE sprawiła, że okolica zazieleniła się jeszcze bardziej, dzięki zasadzonym przy drodze tujom.

24.10 godz. 20:00