Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

System detekcji zanieczyszczeń w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie w warszawskich inwestycjach

9 września 2021

Działanie zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu jest częścią Kodeksu Etyki, do którego przestrzegania zobowiązani są wszyscy zarządzający i współpracujący z Pracownią Finansową w grupie kapitałowej INWE. Do głównych wartości należą: poszanowanie prawa, odpowiedzialność, wzajemny szacunek, jakość i dbałość o dobre relacje.

Partnerzy biznesowi wybierani są w oparciu o szereg wymagań, które muszą spełnić. Dotyczy to także deweloperów i wykonawców inwestycji w nieruchomości. Wybieramy odpowiedzialnie i chcemy, aby oni również przyjmowali podobne wartości.

Wiemy, że wiele procesów prowadzonych na terenie budowy w projektach inwestycyjnych wynika z dbałości o środowisko oraz zdrowie i są one determinowane przez odpowiednie podejście dewelopera np. sadzenie drzew na inwestycjach. Są również takie, do których wykonawca jest zobowiązany w wyniku obowiązujących przepisów. Do takich przepisów, które stworzono z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu społeczeństwa, zaliczamy m.in. systemy detekcji spalin w garażach podziemnych.

W ostatnim czasie zainstalowano tego typu rozwiązanie w garażu podziemnym warszawskiej willi miejskiej. Jej budowa została sfinansowana przy udziale inwestorów Pracowni Finansowej w ramach projektu Kuflewska.  Dzięki zamontowanym detektorom spalin mieszkańcy będą mogli stale monitorować poprawność działania systemu wentylacyjnego, którego zadaniem jest dbanie o ochronę osób przebywających w garażu przed szkodliwym wpływem spalin samochodowych.

Podczas okresu wakacyjnego na terenie inwestycji zrealizowano także prace związane z zazielenieniem okolic nieruchomości, co dodatkowo dodaje walorów estetycznych projektowi, a także jest formą wspierania środowiska i dbałości o miejską ekologię.

Projekt Kuflewska został sfinansowany w ramach inwestycji VIP. Poza korzyściami, jakie niosą za sobą inwestycje w nieruchomości, projekty VIP to gwarantowana umową roczna stopa zwrotu na poziomie min. 5% oraz 50% udział w zysku spółki. Zapisz się do newslettera, aby dowiedzieć się więcej podczas kolejnego webinaru LIVE >>

Przeczytaj także

Inwestycja Człuchowska to projekt 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, gdzie prognozowana stopa zwrotu z inwestycji została oszacowana na poziomie 19,25%. Zgodnie z zakładanym planem w styczniu rozpoczęto przygotowanie placu do budowy i przystąpiono do realizacji działań. Projekt zostanie zrealizowany w charakterystycznej dla naszego wykonawcy nowoczesnej i eleganckiej architekturze, gdzie przeważa użycie wysokiej klasy, naturalnych materiałów. Nowym elementem są widowiskowe antresole – wysokie na 5m salony z całkowicie przeszklonymi ścianami zewnętrznymi.

Projekt Ostródzka IV etap O16D to inwestycja, która finansowana jest kapitałem inwestorów zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Jest to IV, ostatni etap projektu Ostródzka, zlokalizowanego na warszawskim Targówku, funkcjonującego na zasadzie prywatnego osiedla domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie. Intensywne prace wykonawcy pozwalają na zakończenie budowy i przygotowywanie już domów do sprzedaży.

Inwestorów dysponujących kapitałem od 1 miliona złotych Pracownia Finansowa zaprasza do kameralnych projektów inwestycji w nieruchomości VIP realizowanych w Grupie PF. W ten sposób powstają najpiękniejsze i najbardziej nowoczesne wille miejskie w Warszawie.

Domy Pokazowe, które realizowane są w wybranych inwestycjach przez Wykonawcę zbierają bardzo dobre opinie inwestorów oraz nabywców. Ich celem jest zwiększenie zainteresowania kupnem domu, ale też pokazanie funkcjonalności i możliwości zaaranżowania przestrzeni, co przyspiesza proces realizacji ostatniego etapu projektu inwestycyjnego.

24.10 godz. 20:00