Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

To był rok pełen dochodowych projektów

10 stycznia 2018

12 miesięcy to dla nieruchomości niezwykle szybko upływający czas pod znakiem zachodzących zmian. W przypadku inwestycji PFN prace również poszły naprzód, a w planach rysują się już kolejne projekty.

Inwestycja deweloperska przy ul. Ostródzkiej może pochwalić się budową na ukończeniu w projekcie 38AJ, a także złożonym wnioskiem na pozwolenie na budowę w projekcie O26D. Pozwolenie na rozpoczęcie prac otrzymaliśmy już także w Zakopanem i jeszcze w styczniu powinna ona się uprawomocnić. Z przyjemnością potwierdzamy także uzyskanie pozwolenia na rozbiórkę istniejącego budynku w inwestycji w Warszawie przy ul. Handlowej. Otrzymanie zgody na budowę w tym miejscu to już wyłącznie kwestia kilku tygodni.

Koniec roku został szczególnie naznaczony przez inwestycję przy ul. Karkonoszy, gdzie budynki zostały podłączone do sieci gazowej. W związku z tym w dniach 9-10 grudnia odbyły się Dni Otwarte nieruchomości inwestycyjnych, które zainaugurowały sprzedaż i tym pięknym akcentem zamknęły rok 2017 w PFN.

Przeczytaj także

Od teraz Klienci dołączający do projektów inwestycyjnych związanych z nieruchomościami mogą wpłacać kapitał w kryptowalucie BTC!

Doświadczenie naszych ekspertów, sprawna komunikacja, a także systematyczne przekazywanie raportów okresowych sprawiają, że Inwestorzy chętnie przyłączają się do projektów inwestycyjnych

Zgodnie z naszymi przewidywaniami inwestycje w nieruchomości cały czas uznawane są za najbezpieczniejsze i najbardziej przewidywalne źródło dochodu

Patrząc wstecz i wspominając wydarzenia minionego roku, możemy z całą pewnością powiedzieć, że był to dla rynku nieruchomości okres bardzo intensywny

Rynek nieruchomości to „kopalnia złota” dla inwestorów z różną grubością portfela. Również początkujący inwestorzy próbują zarobić na tym rynku.

O obecnych warunkach na rynku deweloperskim, sposobie radzenia sobie w dobie ogromnej konkurencji oraz o przyszłości w branży – dla magazynu Przedsiębiorcy@eu – odpowiedział Tomasz Kopiszka, Dyrektor Działu Sprzedaży w Pracowni Finansowej.

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00