Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Warszawa, Zakopane i teraz Łódź – nowy projekt inwestycyjny nieruchomości

6 grudnia 2021

Po sukcesach wielu inwestycji nieruchomości grupy INWE realizowanych w Warszawie oraz Zakopanem, przyszedł czas na stolicę województwa łódzkiego. Łódź to kolejne miasto w Polsce, które rozszerzy deweloperską ofertę inwestycyjną Pracowni Finansowej. Aktualnie zapraszamy do projektu inwestycyjnego JR Capital, który polega na zapewnieniu banku ziemi pod inwestycje w tej lokalizacji.

Inwestycja w ramach projektu JR Capital polega na udzieleniu pożyczki spółce odpowiadającej za zapewnienie banku ziemi dla nowych projektów inwestycyjnych realizowanych w Łodzi. Dokapitalizowana w ten sposób spółka gwarantuje Inwestorowi określoną stopę zwrotu, przez określony czas, która jest wypłacana kwartalnie w formie odsetek.

Parametry inwestycji:

Poziom bezpieczeństwa: Bardzo wysoki

Stopa zwrotu: 7% (rocznie)

Horyzont inwestycyjny: 24 mies.

Inwestuj od: 100 tys. zł.

Dołączając do tego projektu realizowanego w grupie INWE, inwestujesz zgodnie z zasadami określonymi w umowie pożyczki. Pożyczka jest udzielana przez Inwestora na okres dwóch lat ze stałym oprocentowaniem. W przypadku inwestycji od 50tys zł gwarantowana umową roczna stopa zwrotu wynosi 6%, a w przypadku inwestycji od 100tys zł gwarantowana umową roczna stopa zwrotu wynosi 7%. Wypłata odsetek następuje co kwartał, a po zakończeniu umowy pożyczki następuje zwrot kapitału. Ochronę interesów Inwestora stanowi m.in. zabezpieczenie w postaci weksla.

Dowiedz się więcej zamawiając szybki kontakt z Investment Managerem, który oprowadzi Cię przez proces inwestycyjny i odpowie na wszystkie pytania SZYBKI KONTAKT >>

Przeczytaj także

Inwestycja Człuchowska to projekt 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, gdzie prognozowana stopa zwrotu z inwestycji została oszacowana na poziomie 19,25%. Zgodnie z zakładanym planem w styczniu rozpoczęto przygotowanie placu do budowy i przystąpiono do realizacji działań. Projekt zostanie zrealizowany w charakterystycznej dla naszego wykonawcy nowoczesnej i eleganckiej architekturze, gdzie przeważa użycie wysokiej klasy, naturalnych materiałów. Nowym elementem są widowiskowe antresole – wysokie na 5m salony z całkowicie przeszklonymi ścianami zewnętrznymi.

Projekt Ostródzka IV etap O16D to inwestycja, która finansowana jest kapitałem inwestorów zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Jest to IV, ostatni etap projektu Ostródzka, zlokalizowanego na warszawskim Targówku, funkcjonującego na zasadzie prywatnego osiedla domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie. Intensywne prace wykonawcy pozwalają na zakończenie budowy i przygotowywanie już domów do sprzedaży.

Inwestorów dysponujących kapitałem od 1 miliona złotych Pracownia Finansowa zaprasza do kameralnych projektów inwestycji w nieruchomości VIP realizowanych w Grupie PF. W ten sposób powstają najpiękniejsze i najbardziej nowoczesne wille miejskie w Warszawie.

Domy Pokazowe, które realizowane są w wybranych inwestycjach przez Wykonawcę zbierają bardzo dobre opinie inwestorów oraz nabywców. Ich celem jest zwiększenie zainteresowania kupnem domu, ale też pokazanie funkcjonalności i możliwości zaaranżowania przestrzeni, co przyspiesza proces realizacji ostatniego etapu projektu inwestycyjnego.

24.10 godz. 20:00