Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Warszawska inwestycja O2 wznosi się o kolejne kondygnacje

12 października 2020

Inwestycja deweloperska O2 to projekt, który jest realizowany przy ul. Ostródzkiej 2 w Warszawie. Nieruchomość będzie składała się łącznie z 12 lokali mieszkalnych, będących częścią trzech domów jednorodzinnych, dwu lokalowych, w zabudowie bliźniaczej, charakteryzujących się nowoczesną architekturą. Potencjał warszawskiego rynku nieruchomości umożliwia prognozowanie atrakcyjnego zysku dla Inwestorów.

Stworzyliśmy ciekawy, nowoczesny projekt, idealnie wpisujący się w nowoczesne trendy, w którym tak jak w pozostałych realizacjach stawiamy na tak ważną w dzisiejszych czasach funkcjonalność. Umiarkowany metraż, a także bliskość metra, którym sprawnie można przemieszczać się po mieście, to atuty niewątpliwie podnoszące atrakcyjność nieruchomości.

W okresie wakacyjnym na terenie inwestycji rozpoczęły się intensywne prace budowlane. W sierpniu po zalaniu ław fundamentowych przystąpiono do zbrojenia słupów. Następnie rozpoczęto szalowanie stropu pierwszego poziomu budynków co pozwoliło na późniejsze zalanie stropu tego poziomu.

We wrześniu budowa nabrała jeszcze większego tempa – wykonano zbrojenie stropu drugiej i trzeciej kondygnacji budynku. Na początku października zalano słupy ostatniej, czwartej kondygnacji oraz rozpoczęto prace murarskie. Jeżeli warunki pogodowe będą sprzyjające zakończenie stanu surowego powinno nastąpić już niebawem.

Finansowanie tego projektu zostało juz zakończone. Całkowite nakłady inwestycyjne wynoszą 5,6 mln. zł, a planowane przychody ze sprzedaży zostały oszacowane na poziomie 8,7 mln. zł. Aby dołączyć do nowych projektów dochodowych nieruchomości i zadbać o swoją niezależność finansową, zapraszamy do zamówienia bezpłatnej konsultacji z Investment Managerem Pracowni Finansowej ZAMÓW KONTAKT

Postępy prac

Przeczytaj także

W co warto inwestować, aby zysk z inwestycji w nieruchomości był jak najbardziej zauważalny, i na co zwrócić największą uwagę przy decydowaniu się na przyłączenie do naszych projektów deweloperskich.

Wyjaśniamy w skrócie, czym się tak naprawdę charakteryzują nasze inwestycje w warszawskich osiedlach na Białołęce czy Targówku, oraz w którym momencie najlepiej dołączyć do prowadzonych przez nas zyskownych projektów deweloperskich.

Czym się kierujemy wybierając miejsce dla naszych inwestycji i skąd czerpiemy inspiracje dla naszych domów i osiedli.

Skąd wiemy, jak pomnożyć pieniądze? Co sprawia, że nasze inwestycje w nieruchomości w Warszawie to perspektywiczne przedsięwzięcia? Jakim sposobem wykonawca kieruje ofertę sprzedaży domów do idealnie trafionej grupy nabywców?

24.10 godz. 20:00