Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Widowiskowe antresole w inwestycji VIP na Woli nabierają kształtu

1 czerwca 2021

Inwestycja Człuchowska to projekt 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, gdzie prognozowana stopa zwrotu z inwestycji została oszacowana na poziomie 19,25%. Zgodnie z zakładanym planem w styczniu rozpoczęto przygotowanie placu do budowy i przystąpiono do realizacji działań. Projekt zostanie zrealizowany w charakterystycznej dla naszego wykonawcy nowoczesnej i eleganckiej architekturze, gdzie przeważa użycie wysokiej klasy, naturalnych materiałów. Nowym elementem są widowiskowe antresole – wysokie na 5m salony z całkowicie przeszklonymi ścianami zewnętrznymi.

Na początku roku zakończono prace związane ze zdjęciem humusu oraz wykopem pod ławy fundamentowe. Zalano ławy fundamentowe i rozpoczęto murowanie ścian fundamentów. Zakończono prace związane z wykonaniem ścian fundamentowych wraz z izolacją i instalacją kanalizacji podposadzkowej. Wylano chudy beton oraz rozpoczęto wznoszenie murów kondygnacji parteru.

Koniec pierwszego kwartału to kontynuacja prac murarskich w inwestycji oraz przygotowanie do szalowania stropu na dwóch garażach. Wymurowano ściany parteru na 7 z 8 budynków oraz zalano schody na 6 budynkach na poziomie parteru. Zalano stropy na skrajnych garażach. Wykonano szalowanie i zbrojenie stropu poziomu 0 (parteru), a także zbrojenie oraz betonowanie stropu etapu drugiego.

Z początkiem drugiego kwartału bieżącego roku zrealizowano prace związane z szalowaniem oraz zbrojeniem schodów prowadzących na antresolę, a także te związane z szalowaniem oraz zbrojeniem stropów antresoli. Następnym krokiem było betonowanie antresoli oraz murowanie ścian kolejnej kondygnacji.

W maju miała miejsce kontynuacja prac murarskich oraz zbrojeniowych na ostatniej kondygnacji inwestycji. Realizowano prace związane z wylaniem betonu na ostatnim stropodachu, a także rozpoczęto wykonanie ostatniego etapu stanu surowego tj. murowanie ścian kotłowni.

Budynek zaczyna przypominać wizualizację projektu, a prace w inwestycji postępują błyskawicznie, czego potwierdzeniem są poniższe zdjęcia. Finansowanie tej inwestycji zostało już zakończone, a osoby zainteresowane crowdfundingiem nieruchomości zachęcamy do zapisu na newsletter, w którym informujemy o dostępnych projektach, a także o terminie uruchomienia rejestracji na WEBINAR LIVE >>

24.10 godz. 20:00