Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Więcej roślinności w Warszawie dzięki proekologicznym inwestycjom deweloperskim

28 kwietnia 2022

Inwestycja deweloperska SPARK to projekt realizowany przy ul. Krzesiwa 9 na warszawskim Zaciszu. W otoczeniu zieleni możemy już podziwiać zespół 7 pięknych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Proekologiczna postawa dewelopera z grupy INWE sprawiła, że okolica zazieleniła się jeszcze bardziej, dzięki zasadzonym przy drodze tujom.

Po tym jak zakończono wykonywanie przyłączy elektrycznych na terenie inwestycji, wykonawca zrealizował prace związane z położeniem kostki brukowej na podjazdach i chodnikach. W ramach zagospodarowania przestrzeni inwestycyjnej odbył się montaż ogrodzenia, podjazdów oraz bram. Do PINB złożono już także wniosek o zakończeniu budowy.

Prowadzenie działalności z uwzględnieniem strategii odpowiedzialności ekologicznej jest typowe dla całej grupy INWE. Działanie proekologiczne dewelopera odpowiedzialnego za realizację projektów nieruchomości również zasługuje na uznanie. Nie pozostając obojętnym wobec potrzeb środowiska naturalnego, dosadza drzewa, krzewy, dba o tereny zielone i roślinność. W opisywanej wyżej inwestycji na warszawskim Zaciszu zasadzono ok. 50 tuj z myślą o mieszkańcach i ich przyjaznym otoczeniu.

Projekt SPARK przy ul. Krzesiwa sfinansowano jako jedną z inwestycji crowdfundingowych, do których można dołączyć we współpracy z Pracownią Finansową. Pozyskiwanie kapitału zostało zakończone, a zwrot z tej dochodowej inwestycji oszacowano na poziomie 18,61% w skali roku. Sprawdź dostępne inwestycje w nieruchomości i dowiedz się jak zainwestować TUTAJ>>

Zobacz poniższe zdjęcia przedstawiające inwestycję w nieruchomości realizowaną przy ul. Krzesiwa w Warszawie i zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje o deweloperskich okazjach inwestycyjnych TUTAJ >>

Przeczytaj także

Eksperci już kilka miesięcy temu ogłosili Zakopane polskim Manhattanem. Dotyczy to przede wszystkim wysokich cen nieruchomości, które determinowane są przez ograniczoną dostępność gruntów. To podnosi atrakcyjność tego typu inwestycji. Przy tym coraz bardziej nowatorski styl budowy tamtejszych domów dodatkowo potwierdza, że Zakopane zasługuje na miano górskiej metropolii marzeń.

Branża budowlana to branża, która napędza gospodarkę. Nabywcy, którzy kupią dom, wspierają także wiele innych obszarów rynku – kupują wyposażenie, meble, sprzęt RTV AGD itd. Można więc stwierdzić, że deweloperzy są siłą napędową gospodarki i ten obszar rynku także wpływa na inflację. Jak zatem podsumujemy rok 2021 w inwestycjach deweloperskich i jakie prognozy na kolejne lata? Odpowiada Radosław Kałczew, prezes WayDo – partnera technologicznego grupy INWE, realizującego projekty nieruchomości z portfolio Pracowni Finansowej.

Powodów do inwestowania w nieruchomości jest tak wiele, jak Inwestorów, którzy zdecydowali się na dołączenie do projektów deweloperskich w systemie crowdfundingowym. Jednym z powodów, który należy wymienić jest to, że stanową jedną z możliwości ochrony kapitału przed skutkami inflacji.

Panująca w ostatnim czasie podwyższona inflacja to czynnik, który sprawia, że nasze oszczędności systematycznie topnieją. W takiej sytuacji nie powinno nikogo dziwić, że inwestorzy stawiają na nieruchomości jako sposób na ochronę oraz pomnożenie posiadanego kapitału.

24.10 godz. 20:00