Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Willa miejska – nowoczesna inwestycja VIP w Warszawie

29 sierpnia 2018

Z Inwestorami dysponującymi kapitałem od 1 miliona złotych realizujemy kameralne projekty VIP. W ten sposób powstają najpiękniejsze i najbardziej nowoczesne wille miejskie w Warszawie.

Poza korzyściami, które niesie za sobą inwestowanie w nieruchomości, inwestycje VIP zapewniają gwarantowaną stopę zwrotu na poziomie min. 10% rocznie oraz udział w zysku spółki. W aktualnie realizowanych projektach przewidywana stopa zwrotu dla Inwestorów wynosi nawet 13-15% rocznie. Inwestorzy VIP mogą dodatkowo liczyć na pierwszeństwo przystąpienia do nowych, atrakcyjnych projektów inwestycji deweloperskich realizowanych przez Pracownię Finansową.

Jednym z tego rodzaju projektów jest inwestycja realizowana przy ul. Kuflewskiej w Warszawie. Wizualizacja zakłada nowoczesną architekturę odpowiadającą standardom willi miejskiej. W budynku znajdować się będzie 13 mieszkań z ogrodami na parterze, tarasami na poszczególnych piętrach, a także antresolami w wybranych apartamentach. Duże okna, charakterystyczne dla naszych realizacji, będą królować we wszystkich mieszkaniach. Do tego stałe, naturalne elementy wykończenia – kamień, drewno, stal nierdzewna.

Największym jednak udogodnieniem, z którego będą mogli korzystać nabywcy apartamentów w tej wyjątkowej nieruchomości będzie wygodna winda samochodowa. Projekt zakłada wiele przeszkleń w hali przeznaczonej na windę, dzięki czemu kierowcy będą mogli obserwować przestrzeń wokół budynku zanim wyjadą z parkingu.

Budowa rozpoczyna się już we wrześniu, a jej zakończenie zostało zaplanowane tuż przed otwarciem kolejnej linii metra. Jest to o tyle istotne, iż stacja metra 'Trocka’ będzie znajdować się w odległości zaledwie 600m od opisanego apartamentowca. Postępy w tej realizacji na bieżąco można śledzić tutaj >> a zainteresowanych projektami VIP zapraszamy do zapoznania się z ofertą: inwestycje w nieruchomości VIP

Przeczytaj także

Rynek jest mocno nienasycony, a wszystko co zostaje wystawione na sprzedaż, zaraz się sprzedaje

W czerwcu i w lipcu Pracownia Finansowa realizuje wypłaty zysków z czterech projektów inwestycyjnych, a suma wypłat dochodzi do rekordowej kwoty!

Jedna z inwestycji deweloperskich realizowanych przy ul. Lidzkiej na Targówku Mieszkaniowym przez Pracownię Finansową znalazła nabywców w rekordowo szybkim czasie

Inwestorom dysponującym kapitałem od 1 mln złotych umożliwiamy przystąpienie do inwestycji związanych z nieruchomościami w ramach specjalnych projektów VIP

Dodaj komentarz

21.02 godz. 20:00