Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Willa miejska w Warszawie z lokalami na sprzedaż – ostatni etap inwestycji VIP

5 listopada 2021

Projekt Kuflewska 5 to pierwsza inwestycja w portfolio Pracowni Finansowej, która polega na finansowaniu budowy willi miejskiej w Warszawie. Realizowana jest w ramach inwestycji VIP z prognozowaną stopą zwrotu na poziomie 16%. W październiku rozpoczęto proces sprzedaży lokali, co jest bardzo dobrą wiadomością dla Inwestorów, którzy dołączyli do tego projektu.

Informacja o rozpoczęciu sprzedaży lokali w projektach jest zawsze ekscytująca dla Inwestorów, gdyż oznacza, że projekt wkracza w ostatni etap i zbliża się do zakończenia inwestycji, a więc podziału zysków. W ofercie dewelopera z grupy kapitałowej INWE jest 13 lokali przy ul. Kuflewskiej 5, których średnia powierzchnia wynosi 52m.

Mimo krótkiego czasu obecności oferty sprzedażowej na rynku, już dwóch nabywców jest na etapie zawierania umów rezerwacyjnych. Ceny ofertowe oscylują na poziomie 14 000 zł za m2. Na popularność oferty wpływa fakt, iż apartamentowiec zlokalizowany jest w bardzo atrakcyjnym miejscu – zaledwie 600 metrów od stacji metra na Targówku. Budynek, mimo kameralnych rozmiarów, posiada garaż podziemny, a wykonawcy udało się podłączyć obiekt do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Zobacz poniższe zdjęcia przedstawiające willę miejską wybudowaną przy ul. Kuflewskiej 5 w Warszawie i zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje o deweloperskich okazjach inwestycyjnych TUTAJ >>

Przeczytaj także

Inwestycja Człuchowska to projekt 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, gdzie prognozowana stopa zwrotu z inwestycji została oszacowana na poziomie 19,25%. Zgodnie z zakładanym planem w styczniu rozpoczęto przygotowanie placu do budowy i przystąpiono do realizacji działań. Projekt zostanie zrealizowany w charakterystycznej dla naszego wykonawcy nowoczesnej i eleganckiej architekturze, gdzie przeważa użycie wysokiej klasy, naturalnych materiałów. Nowym elementem są widowiskowe antresole – wysokie na 5m salony z całkowicie przeszklonymi ścianami zewnętrznymi.

Projekt Ostródzka IV etap O16D to inwestycja, która finansowana jest kapitałem inwestorów zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Jest to IV, ostatni etap projektu Ostródzka, zlokalizowanego na warszawskim Targówku, funkcjonującego na zasadzie prywatnego osiedla domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie. Intensywne prace wykonawcy pozwalają na zakończenie budowy i przygotowywanie już domów do sprzedaży.

Inwestorów dysponujących kapitałem od 1 miliona złotych Pracownia Finansowa zaprasza do kameralnych projektów inwestycji w nieruchomości VIP realizowanych w Grupie PF. W ten sposób powstają najpiękniejsze i najbardziej nowoczesne wille miejskie w Warszawie.

Domy Pokazowe, które realizowane są w wybranych inwestycjach przez Wykonawcę zbierają bardzo dobre opinie inwestorów oraz nabywców. Ich celem jest zwiększenie zainteresowania kupnem domu, ale też pokazanie funkcjonalności i możliwości zaaranżowania przestrzeni, co przyspiesza proces realizacji ostatniego etapu projektu inwestycyjnego.

24.10 godz. 20:00